Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha olcsó...

Mit csináljak, ha olcsó cipőkbe belebüdösödik a lábam?

Figyelt kérdés
Pl kínais, piacos cipőkbe. Sokszor érzem a saját lábszagomat méterekről. :/ Nincs mindig pénzem 15-20000 Ft-os cipőkre. A Converse tornacipőmet akár 40 fokban is felhúzhatom, mégse leszek büdös.

2017. márc. 31. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne hordj cipot
2017. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van scholl lábápoló, de antibakteriállis zokni is, hátha segít.

Amúgy bármilyen cipőbe lesz lábszag ha többet van használva, nem lehet elkerülni, ahogy a hónalj szagot se.

2017. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb műbőr előbb-utóbb büdös lesz. És egy idő után semmi nem segít. Inkább legyen kevesebb cipőd, de ne szenvedj ilyen ócska vacakokban.
2017. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na pontosan ezért nem veszek én sem vacak cipőt, azon kívül hogy kényelmetlen is.

Deichmannban és CCC-ben szoktam vásárolni, kb annyiba kerülnek mint kínaiban és attól függően hogy milyen zoknit veszek fel, nem büdösödik a lábam.

2017. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. ápr. 1. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még aktuális-e a kérdés, de cipőboltokban árulnak direkt cipőbe való szag elleni spray-t, este fujasd be vele a cipőd belsejét, s igy másnap ha felveszed, sokkal kevésbé lesz szagos.
2018. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamasz fiaként is amúgy izzados voltam mai napig is lábam is jo minőségű cipőbe is be tudot izzadni így azt a megoldást csináltam kínaiban megveszem az olcsó hagyományos sport cipöt és azt zokni nélkül hordom tavasztól összig hétköznapokon meg munkába, viszont vegyes nincs olyan nagyon meleg akkor nem igazán izzad bele mezítláb de viszont nagyon meleg van akkor viszont nagyon, otthon ki rakom a napra és el múlik belőle a szag másnap fel veszem.
2021. aug. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!