Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyabarát anyukák, emeletes...

Kutyabarát anyukák, emeletes házban hogyan oldjátok meg a baba mellett a kiskutya levitelét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Baba a babakocsiban, kutya a pórázon megy le. :) Nem én vagyok ez, hanem a szomszéd lépcsőházas anyuka. Én - mikor megszületett a kislányom - elvittem a kutyusomat Anyuékhoz. Én nem akartam őket egy légtérben tartani... később majd házba költözünk, akkor visszaveszem a kutyust.
2010. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, mert fogalmam sincs! :) Mi a 2.emeleten lakunk, de téglaházban, tehát sokkal több a lépcső. A legkönnyebb babakocsit vettük, de nem tudom, hogy fogom ezt megoldani. Szerintem a bébit kenguruba teszem, és úgy megyünk le. Máshogy nem tudom megoldani. Vagy fizetek kutyasétáltatót. :)
2010. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a kutyus jól nevelt,hívó szóra lemegy veled a lépcsőházban, míg te a babakocsival kínlódsz.Vagy vár, míg szólítod!Aztán póráz és babakocsis közös séta.

Megszokja-mindenki.Higgyétek el, minden dolog belesimul a napirendbe-menni fog, mint a karikacsapás!

2010. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi is a harmadikon lakunk és én is kenguruba vittem le a babát. Attól viszont félek mi lesz ha leesik a hó vagy zuhog az eső, azért napi 3x-i levitel nem kevés.
2010. nov. 23. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi kertes házban lakunk, de nálunk a kutyi nagy mozgásigénye miatt kialakult napi fél vagy egy óra intenzív séta. Barátnőim babával nem tudom hogy fognak sétálni, de van egy sétálónk a városban és mindenki oda jár gyerekkel. Kutyákat viszont nem engednek be, még akkor sem, ha összeszeded a kakit.. Vagy kétszer sétálok, vagy dupla távot, vagy nem a barátaimmal.. :-\

Ha gyors pisikaki lenne a kutyának, én is bébihordóba vinném a gyereket. Télen meg vagy jól beöltöztetném, esetleg plusz valahogy pléd rá, vagy a kabátom alá venném a kengurut a gyerekkel. Napi egy séta pedig babakocsival. Pont most láttam a Csodálatos kutyadokiban, hogy simán a babakocsi aljához kötötte a pórázt és kb három méter után már ment simán a kutya a kocsi mellett.. Háát, nekünk szerintem lesz vagy egy hónap, mire megszokja, de kipróbáljuk!

2010. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a harmadikon lakom, és van egy kiskutyám, és mindig én viszem le, mert a kezdetektől egyedül nevelem a kislányomat. Decemberi baba, eleinte kendőben, később kenguruban vittem le kb. 5 hónapos koráig. Még ez volt a legkönnyebb helyzet, mert ha esett, vittem magammal esernyőt, ő így az esőből semmit nem vett észre. A kengurut a kabátom alá vettem fel, így még jobban be volt bugyolálva.

Nyár eleje óta babakocsizunk. Liftes házban lakom, de sokszor elromlik, így nemegyszer cipeltem fel babakocsistul. Melegben még egyszerűbb volt, csak beraktam a kislányomat a babakocsiba, és mentünk, most macerás a sok ruha miatt. Öltözni utál, sétálni imád. Ha esik, ráteszem az esővédőt a babakocsira, de erős szélben is felteszem. Sajnos ilyenkor is muszáj lemenni. Napi 3x megyünk mi is, először a reggeli tápszer után, aztán 2-3 körül, utoljára este fél 8-kor. Szerencsére a blöki nem rohangászós, 10-15 perc séta bőven elég neki.

2010. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hordozókendőben volt a kisfiam.

2 kutyánk van,igy ez az egy megoldás volt.

reggel párom kivitte,én délben,és este ált. hazaért,akkor egyedül vittem ki nagyobb sétára a kutyákat,párom babázott.

De nem értem miben más ha hó is van???

2010. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hótól azért félek nehogy elcsússzak a babával együtt. Köszönöm a válaszokat, megnyugtató hogy nem csak én vagyok egyedül ezzel.
2010. nov. 24. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!