Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért küldték ki nekem levelbe...

Miért küldték ki nekem levelben h jelentkezzek mindenképpen a rákszűrés eredménye miatt?

Figyelt kérdés

Ez feltétlen gondot jelent? Akkor vettek rákszűrést mikor elvetéltem vagyis előtte való nap!

Megfogják ismetelni ha gond van? Juni 14 re kaptam időpontot, de szerdan megyek a magándokimhoz , elkérhetem a rákszűrésem eredményét , hogy megmutassam a saját orvosomnak vagy nem adják ki?


2017. máj. 15. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen elkérheted. Ez nem jelent feltétlenül gondot, nem lehet tudni mi okból kértek erre. Lehet értékelhetetlen az eredmény, illetve ha esetleges fertőzés van, gyulladás (gomba ecetera) akkor is lehet fals az eredmény, avagy ismételni lehet szükséges szintén. Nem kell előre aggódni, ezidáig velem kétszer fordult elő, mindkét alkalommal a fent említett okok miatt. Tessék megnyugodni, addig még majd egy hónap, ne stresszeld magad, továbbá valószínű, ha nagyon rossz lenne az eredmény sürgősséggel kellene visszamenned és nem egy ilyen távoli időpontban. Ha valakinek kijön egy P4, vagy P5, azt azonnal visszarendelik, amint megvan az eredmény, nem pedig egy hónap múlva.
2017. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon aggódom. A gyomrom is remeg , a rokonságban való gyakori rák miatt félek, h "orokoltem" vagy ilyesmi.

Ilyenkor a legrosszabbra gondol mindenki.:(

2017. máj. 15. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Tessék megnyugodni. Nagyon rossz eredménnyel azonnal visszarendelnének. Nem lesz semmi gond, fel a fejjel.
2017. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom, igyekszem. Csak már 2 éve várunk a babára , vegre tokeletesek a körülmények erre ez. :( ha párom hazaért nyugodtabb leszek talán.

:)

2017. máj. 15. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem kérd ki az eredményt és vidd el a saját orvosodnak szerdán
2017. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg sos el kell kerni az eredmenyt is vinni a magandokihoz.

Ez nem jatek. Az meg, hogy juniusra adtak idopontot siman lehet azert, mert nincs elobb helyuk.

Csak peldakepp emlitem:

Ismeros holgy mellrak mutetre kapott olyan idopontot, hogy reg meghalt volna ha kivarja. Magankorhazban kotott ki.

En feloldalra le voltam benulva kiszakadt gerincserv miatt, negy honapra lett volna idopont.

Az oteves gyerekem fertozo borbetegseggel ket honapra kapott idopontot. borgyogyaszatra. Nem riogatni akarom a kerdezot, de ez itt Magyarorszag. Az egeszseget vegyuk komolyan.

2017. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Enis igy gondolom. Ez magyarország eü... szval reggel megyek az eredményemert és szerdán viszem az orvosomhoz.
2017. máj. 15. 16:51
 8/10 A kérdező kommentje:
P3 lett az eredmény mast nem ertek belole. Hnap a magandokimat kifaggatom.:(
2017. máj. 16. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"P3: kóros sejtek jelennek meg a kenetben, de nem lehet eldönteni, hogy gyulladás következményeképpen, vagy pedig daganatfejlődés korai fázisát jelzik. Vagyis a P3 szint nem rosszabb, mint a P2-es szint és nem jobb, mint P4-es. Ha valakinek P3-as az eredménye, megfelelő kezelést kell kapnia, majd meg kell ismételni a vizsgálatot. Amennyiben ismét P3-as lesz a lelet, szövettani elemzés elvégzése is történhet, az alcsoporttól függően."
2017. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom én is utána olvastam a netem.:)
2017. máj. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!