Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külsö aranyér kezelése?

Külsö aranyér kezelése?

Figyelt kérdés

A terhesség 28. hetében vagyok, korábban nem volt ilyen problémám, és a székletem is rendben van, viszont 3 napja észrevettem egy kissebb aranyeres csomót. Panaszt nem okoz, nem fáj, nem gyulladt, nem verzik stb. Így, hogy felfedeztem, és tudom hogy ott van, kényelmetlennek érzem néha széklet ürítés után.

Mikortól érdemes ezzel orvosoz menni? Háziorvost vagy a nögyogyászt kellene felkeresni?

Esetleg érdemes elötte valamilyen krémmel kezelni? Melyik lenne hatásos, ami segíti a visszahúzódást? Több krém tájékoztatóját megnéztem, de soknál azt találtam, hogy a már kialakult panaszok, szövödmények kezelésére, enyhítésére szolgál (repedés, fájdalom, gyulladás, viszketés stb).

Van valakinek tapasztalata ilyen jellegü problémával? Nektek mi segített, és kb mennyi idö alatt renezödhet a helyzet?

Félek, hogy a késöbbiekben súlyosbodhat, vagy a szülésnél további problémákat okozhat.


2017. máj. 17. 08:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!