Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós állapot elején (7....

Várandós állapot elején (7. hét) aranyér illetve annak kezelése árt a magzatnak? Kezelhető? Megtartható ettől még a kicsi?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen kezelés? a kúp szerintem ok, de a műtét vagy lézer nem.
2009. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem fogalmaztam pontosan. Remélem elegendő kenőcsös kezelés, de ha műteni kéne, azt szabad-e várandósan?
2009. márc. 22. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szülés után a kórházi ajándékcsomagok egyikében kaptunk egy aranyér elleni gélt reklámozó prospektust, amit direkt kismamáknak fejlesztettek ki a neve HemoClin. Esetleg kipróbálhatod... A műtéttel kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni.
2009. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak helyek (magan) ahol mar nem mutik az aranyeret hanem gyuruzik. Ennek az a mentee, hogy egy nagyon szoros gumi gyurut csiptetnek az aranyer tovere es ezzel elszoritjak benne a verkeringest igy az elsorvad, leszarad es kiurul a szeklettel a kis gumi gyuruvel egyutt. Erzetelenitovel befujjak amikor felhelyezik igy nem erzel semmit, nem kell fekudnod, hazamehetsz es megy az elet tovabb ugyan ugy mint elotte. Viszont kupot kell felhelyezned reggel meg este par napig ami segiti a leszaradast meg gyogyitja a heget. Na ezt nem tudom, hogy milyen kup es lehet-e terhesen. Nekem magan uton csinaltak es 4ezer volt egy gyuruzes meg 5 ezer a vizsgalat. Ennek mar 3 eve, lehet most dragabb. Egyaltalan nem faj csak az ember kellemetlenul erzi magat foleg ha szegyenlos vagy mert en az vagyok nagyon.  Azt viszont tudom, hogy van olyan doki aki meggyuruzi es egybol le is vagja lezerrel igy hamarabb gyogyul de mivel az elso valaszado irta, hogy a lezert nem lehet hasznalni terhesen igy olyat keress ahol csak gyuruzik de nincs lezer.

Persze elnezest kerek, ha valami oknal fogva nem csinaljak a gyuruzest terhesen de nem latom okat, hogy miert ne lehetne.

2009. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!