Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy meginnék már egy pohár...

Úgy meginnék már egy pohár sört! Lehet? Mikor?

Figyelt kérdés

Egy éves a babóm, még szoptatom. Napi kétszer (délelőtt 10 körül és délután 3 körül). Este mindig kap elalvashoz, plusz éjszaka kétszer felkel, akkor is mellre teszem. Ekkor nem iszik, de valamennyit kortyol belőle.


Fejni egyszerűen nem tudok valami miatt a 10. hónap óta. Szóval kifejni nem tudnám azt a tejet. Várjak, míg leszokik, vagy esetleg megihatnék egy pohárral valamikor. Azért nem remeg a kezem az alkohol után, na de na... :) Köszi



2017. máj. 18. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Egy fel poharral nem hiszem hogy art. A sor egyebkent jot tesz a tejtermelesnek (persze az alkoholmenteset hasznaljak erre a celra :)) de vegyel gyenget, keves alkoholtartalmut :)
2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Igyál alkoholmenteset! Annak is söríze van, de nincs benne alkohol. Gondolom, nem az alkoholt kívánod.
2017. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nos, az alkoholmentes sörnek egyáltalán nem olyan az íze, mint az alkoholosnak. Egy jó minőségű belga vagy cseh sörrel semmilyen szinten nem versenyezhet egy soproni 0,0. Ittam ilyet, de igazából hiányzik az az ízélmény, amit egy alkoholos ad.


Utolsó: nem, nem az alkohol hiányzik, hanem az íze. És ezért kérdeztem, hogy mikor és mennyit lehetne ilyen szoptatási szokas mellett inni.

2017. máj. 18. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
miután lefektetted este aludni idd meg nyugodtan az egy pohár sörödet... pár éve ittam egy üveg sört, mert azt hittem jóval tovább maradunk ott ahol voltunk, de 3 óra múlva mégis eljöttünk és miért is ne pont megállított a rendőr és szondáztatott :D 1 üveg sört 3 órával később már nem mutatott ki a szonda... mit ne mondja be voltam rezelve rendesen, mert sose szoktam inni ha vezetek, de 1000 fok volt, jól esett és azt hittem sokkal tovább fogunk maradni... azóta, annak ellenére hogy tudom, hogy 3 óra múlva már nem látszik, még egy kortyot se iszom bármennyi időre is megyünk bárhova.. :) lehet egy jel volt :D na de a lényeg, hogy igyál nyugodtan este miután megszoptattad...
2017. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan megihatod este.
2017. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan megihatod :)

3-4 ora alatt kimegy a szervezetbol.

Volt nalunk egyszer egy vendeg anyuka, megdobbenve lattam, hogy ebed es vacsora utan is borozik MINDEN nap! Kozben a 6 honaposat szoptatta...

2017. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lehetne?!Amikor a 3. babánk 1 éves volt(szintén szoptattam még),nyaralni készültünk.A gyerekorvosunk mondta,hogy 1-2 ÜVEG/nap sörből ne csináljak ügyet,mivel 1.a baba már "nagy",2. vegyes étrenden van,nem az anyatej az elsődleges tápláléka,2.mire ismét szopizik-reggel és este cicizett,éjszaka csak "komfort" cicizés volt-már kimegy a szervezetemből.Egészségedre!
2017. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Mármint 1.,2. és 3.....
2017. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 jafnrétti ***** válasza:
85%
Nyugodtan igyál egy sört :)
2017. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én azért várnék ezzel az ivászattal. Nyilván terhesen is meg tudtad állni a piát és a cigit, akkor gondolom most is sikerülni fog. Első a baba, nem a pia és a cigi. Anyák vagyunk, nem lezűlött alkoholisták.
2017. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!