Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre?

Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Eddig 2 vetélésem volt,aztán próbálkoztunk a gyerekkel,nem jött össze.


Most összejött,közöltem a férjemmel,hogy terhes vagyok,és annyi volt a reakciója,hogy "Ne idegesíts már" és elakarja vetetni a gyereket,mert ő szerinte még nincs itt az ideje. (Most kezd beállni az életünk,új vállalkozás,stb...)


Most mit tegyek?

Szerintem,helye van az életünkbe ha már megfogant, és 2 vezélés után nem szeretnék vetetni,örülök,ha megmarad. :( Nagyon szomorú vagyok most.


Tudnátok tanácsokat adni?



2017. máj. 23. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért próbálkoztatok, ha szerinte nincs még itt az ideje?
2017. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ő mikor döntötte el,hogy nincs itt az ideje. Kb 3 hónapja álltunk le a próbálkozással,és most estem teherbe. Mert eddig ő is akarta. Aztán hirtelen megváltozott
2017. máj. 23. 09:14
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz ügy.

Ha elveteted, akkor biztosan válás lesz, mert se neki, se magadnak n fogod soha megbocsájtani.

Ha megtartod, akkor a gyerek örökké ott lesz neked, és az sincs kizárva, hogy a férjed is megbékél a helyzettel.

Legalább is az én gondolatmenetem szerint.


Úgyhogy egy ilyen után én azt szóltam volna, hogy döntse el, hogy kellek-e neki így terhesen, meg később egy gyerekkel, aztán ha nem, akkor válunk, legfeljebb fizet gyerektartást. De a gyerek marad. Itt legfeljebb az a kérdés, hogy ő is marad-e.

2017. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
De ha 3 hónapja leálltatok a próbálkozással, annak oka volt. Gondolom az, hogy úgy alakult az életetek, hogy nem ideális a babához. Akkor miért nem védekeztetek, miért nem kérdezted tőle, hogy mi miatt gondoltam meg magát. Ezt vele kell tisztáznod. Én beszélnék vele.
2017. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha leálltatok a próbálkozással, hogy lettél terhes? Nem védekeztetek? Ha ő tényleg 3 hónapja kijelentette, hogy ő most nem akar gyereket, akkor sajnos így is van. Nem tudom tiszta lelkiismerettel az mondani, hogy majd örülni fog neki, meg majd felfogja, mert ez kiszámíthatatlan.
2017. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azért álltunk le,mert nem jött össze,így nem akartunk rágörcsölni,plusz a vállalkozásunkat is akkoriban indítottuk el,így a gyerekprogram félre lett rakva.


Ő azt mondta,hogy most nem áll készen erre,hogy gyerekünk legyen. Pedig az anyagi háttér,illetve minden megvan hozzá...


Egyébként 3 éve vagyunk házasok, ő 33 én pedig 30 éves vagyok....

2017. máj. 23. 09:38
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Döntsd el, hogy tudod e egyedül vállalni. A párod azért nem akarja mert már új kapcsolata van, nem a cég miatt, ez 99%.

Tehát így is úgy is egyedül maradsz nem sokára.

2017. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nos. Én kifejezetten abortuszpárti vagyok, de a te esetedben azt mondom, hímparipa himpilimpije a férjed popójába! Mégis mit képzel? Ha úgy dönt, ideiglenesen nem akar, akkor méltóztasson ezt egyértelműen közölni ELŐTTE.
2017. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Új kapcsolata tuti nincs:) hiszen együtt dolgozunk,stb... ideje nem lenne rá. Valami más oka lehet
2017. máj. 23. 09:55
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Biztos lehetsz benne, hogy vállni fog.
2017. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!