Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit reagálnátok erre?

Anyukák! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Kedvesem barátjáról van szó.Nagyon kedves,barátságos ember,csak kicsit besokaltam tőle.Megszületett 5 hónapja a gyermeke és azóta nem szeretek vele beszélgetni.Semmi másról nem beszél csak a gyerekről,ami még rendben is van,de az ő gyereke egy szent,nem eszik mesterséges kaját,mint tápszer,bébiétel vagy még az inyét sem kenik be fogzáskor,mert csak a természetes dolgokat kaphatja meg.A kislány egyből átaludta az éjjelt,nem sir szinte soha,nem cumizik,nem szopja az ujját és még sorolhatnám reggelig.Persze amikor pl. telefonon beszélünk vele akkor bőg a gyerek a háttérben.Vagy véletlenül elszólja magát,hogy a gyerek nem birt visszaaludni.....Én elhiszem,hogy lelkes és szereti a lányát,de nekem ez már sok kicsit.Egyszerűen nem tudok másról vele beszélni,mert nem hagyja.Nekem is van egy 8 hónapos fiam amúgy,aki igenis nyűgös és sir amikor olyan van,kap néha bébiételt is.....stb.

Ti mit és hogy reagálnátok erre a szituációra?

Köszönöm!


2013. jan. 1. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak közt is akad ilyen?Azt hittem csak anyukáknál fordul elő ez a fajta viselkedés.Hát,hogy mit reagálnék az attól függ mennyire szoros a kapcsolat.Ha pl. minden napos,akkor előbb-utóbb finoman leépíteném,hogy:fogd már fel,minden gyerek más,különböző.Örülj neki,ha a tied ilyen mintababa,de ne felejtsd el,rengeteget változhat még!Vagy ha nem olyan fontos személy ő számomra,akkor ritkítsd a vele való találkozásokat.Én is ismerek ilyen anyákat,megértelek,valóban idegesítő,de csak annyit tehetsz,hogy nem törődsz vele,ja és én titokban azért remélem,majd rájön egyszer,mennyire kiborító alak!
2013. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
vannak ilyen emberek. Ki kell őket kerülni. Nálunk arra büszke az egyik testvér, hogy majd' 2 éves a gyereke és még nem volt beteg. Pedig ha tudná, hogy ez csak azért van mert nem jár közösségbe a gyerek és nem azért mert szuper men az az a szerencsétlen kölyök.
2013. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!