Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van az óvónőknél is ún....

Van az óvónőknél is ún. "foglalkozási ártalom"?

Figyelt kérdés

Szeretnék óvónéni lenni, jelenleg gimnáziumba járok és nagyon szeretem a gyerekeket meg szeretnék velük foglalkozni. Azt szeretném megkérdezni, hogy az óvónéniségnél van-e olyan jellegű "foglalkozási ártalom", hogy esetleg ha majd lesznek saját gyerekeim, akkor mondjuk már megunom a gyerekeimet, vagy nem lesz hozzá türelmem?

(egyébként azt mondják az ismerőseim, hogy "értek" a gyerekekhez, és eléggé türelmes is vagyok, csak ettől az egytől tartok...)

Előre is köszönöm a segítséget!

(bocsi, de nem igazán tudtam hogy melyik témakörhöz tegyem a kérdésemet)


2008. okt. 15. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre van egy helyes történetem: Három éve vettek fel bölcsődébe dolgozni és egyik este anyukámnak a következő kérdést tettem fel: "Mi van ha annyira fogom szeretni a bölcsis gyerekeket, hogy a sajátomnak nem marad szeretet?" Erre anyum azt mondta, hogy minél több szeretet adok, nekem annál több lesz belőle.

Igaza lett! Imádtam a bölcsis gyerekeim, oda voltam értük, nagy fájdalom árán búcsúztam tőlük, mikor kismama lettem. Kislányom az egyik drága bölcsisemről kapta a nevét is. De a lényeg, hogy ugyanannyi türelmem, szeretetem, törődésem van a sajátomnak, sőőőőt!

A mai napig visszajárok a bölcsődébe, nagyon hiányoznak a gyermekeim, és nekik is én!

Szóval ilyen foglalkozási ártalomtól biztosan nem kell tartanod!

2008. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!