Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amíg visszanyerem...

Mennyi idő, amíg visszanyerem az eredeti testsúlyomat?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és még mindíg van rajtam 10 kg +.

Ez lemehet még szopi alatt, vagy csak szoptatás után edzéssel és diétával?


Köszi a válaszokat.


2007. nov. 22. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hetedik hónapja szoptatok és egy gramm nem ment még le rólam. A legtöbb barátnőm így volt ezzel, és én is az első gyereknél. Biztos alkati kérdés is, annyi nádszál anyukát látni (bár kérdés, hogy tényleg szopatatnak-e). Ahogy abbahagyod a szoptatást, leállnak a hormonok és lefogysz. Soha nem voltam még olyan sovány, mint az első gyerek után. Nem is diétáztam, csak persze nem faltam sokat és nem ettem meg pluszban a gyerek maradékát sem... :-)
2007. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Már a szoptatás is napi 500 kalóriát eléget, de ez nem jelenti azt, hogy lefogysz ettől. Várd meg, amíg már nem kell szoptatnod a kicsit, majd elkezdhetsz ditázni, edzeni.

Ennek ellnére, már most odafigyelhetsz a táplálkozásra. Étkezz minél egészsgéesebben, kerüld a zsíros ételt, ettől az anyatej minősége is javul, és fogysz is tőle. Sétálj sokat a kicsivel, edzésenek az is jó.

2007. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a feleségemről csak a szoptatás után ment le, akkor viszont 15 kiló kb 2-3 hónap alatt. Türelem :)
2009. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!