Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyünk szülinapra a kis...

Mit vigyünk szülinapra a kis iskolatársnak?

Figyelt kérdés
Meghívták a fiamat szülinapi bulira, megkérdeztem, menni akar. Ajándékot viszont kell vinni, fiúnak, mennyi értékben és miket szoktatok vinni? Csoki, lufi vagy komolyabb dolog kellene? Semmi támpontot nem kaptunk,amit akarunk, azt vigyünk. Első meghívás, még sosem volt ilyen, oviban nem tartott senki bulit, tanácstalan vagyok.

2017. jún. 1. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Könyv, kis csomagos legó, autó, labda, strand játékok.


Mi olyan 2500 ft környékén szoktunk ajándékot vinni.


Elsős kisfiúnak, ő ilyen bogarászós, a legjobban a régész szett tetszett. Valami ilyesmi: [link]

2017. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

amikor én rendezek bulit mindig mondom a meghivott szüleinek hogy csak pár ezer forintos dolgot vegyenek,vagy valami apróságot.

ezzel hogy nem mondtak semmit.kicsit kellemetlen helyzetben hoznak szerintem.

A fiadat kérdezd hogy van e valami hobbija/mániája,gyűjt e valamit.? hány éves?mert azt nem írtad..

2017. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiadat kérdezd, hogy mit szeret a másik kisfiú. Az én fiam elsős, de kívülről tudja, hogy ki mivel szeret játszani. Ki star wars rajongó, ki minecraft mániás, vagy ki inkább focista, autó gyűjtő stb. Abból egy könyv, vagy egy játék, de én szoktam egy tábla milkát, vagy egy csomag m&m-st is rakni.
2017. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsős. Köszönöm, tehát akkor majd valami Star Wars lesz 2500-3000 Ft értékben kis csokival. Körülnézek a neten. Sajnos nem voltunk még náluk, nem tudom, milyen játékai vannak, de talán nem kap olyat, ami már megvan.
2017. jún. 1. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-4 ezer ft között szoktunk válogatni.

Előző buliba 9 éves kisfiúnak focis matrica csomag fém dobozban. Tudtuk imádja, mellé volt 2db kinder tojás :)

2017. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én max 2000 ft-ot szoktam rászánni.

ha a szülő nem ad támpontot, akkor adjon a gyerek: kisfiad csak tudja, hogy a kis barátja mivel játszik, mit szeret.


attól is függ, hány éves gyerekkről van szó, de pl focis kártya, focilabda, könyv (8-9 éves korosztályban nagy sikere van még a Nyírd ki ezt a naplót!-nak, d epersze lehet más is), star wars, angry birds, transformers, bosszúállók... mindegyikből vannak figurák, gyűjthető biszbäszok, foglalkoztatók, könyvek.

2017. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elsős. Köszönöm, tehát akkor majd valami Star Wars lesz 2500-3000 Ft értékben kis csokival. Körülnézek a neten. Sajnos nem voltunk még náluk, nem tudom, milyen játékai vannak, de talán nem kap olyat, ami már megvan."


tecsó tele van kisgyerekeknek íródott SW könyvekkel kb ebben az árkategóriában ;)

2017. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én olyat veszek ami a kisfiu kedvence,focistának focilapdát,stb.+csoki.
2017. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, focilabdája biztos van. Megnézem a Tescot, csak nehogy mindenkitől tescós SW-t kapjon :D
2017. jún. 1. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, ilyen kisgyerekek nem nagyon szoktak könyveket kapni (főként pajtásoktól), pedig a kedvencek köré íródott könyv igazán telitalálat lehet.

legalábbis az én 6,5 évesemből kiindulva...

2017. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!