Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves szülinapra mit kapjon...

1 éves szülinapra mit kapjon a babám?

Figyelt kérdés
Két dologra gondoltam eddig: hintaló (illetve másik állatos megfelelője) vagy kis babakocsi. Melyiket használná jobban? Vagy esetleg más ötlet?
2015. dec. 1. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kis tortát mindenképp amit vidáman szétmaszatol, örök emlék :-) Minden baba mást szeret, olyasmit vegyél amilyenekkel játszani szokott, pl ha nagyon szeret babázni akkor jó ötlet a babakocsi de lehet hogy még pici hozzá. Az enyémek (és ahogy a régi képeken látom én is :) ) imádták a hintalovat, meg az olyan klasszikus és olyan nagy élmény nekik :)
2015. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Babája még nincs, a plüsseit szereti. Én is a hintaló felé hajlok kicsit, mert ilyen tologatós, járássegítőféle kocsija van már és a babakocsi is hasonló funkciót szolgálna még neki. Csak nem tudom, a hintaló mennyire köti le őket, az mégiscsak egy helyben van. Nem unják meg hamar?
2015. dec. 1. 20:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Tortát persze mindenképp kap majd :)
2015. dec. 1. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Matató tábla , Google-be ha beírod találsz képet. Nálunk ezt kap karácsonyra, akkor lesz 11,5 hónapos alig várom hogy odaadjuk neki.
2015. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a babakocsi jobb. Enyém 3 éves, még mindig használja, először csak sétálgatott vele, de most már szerepjátékhoz is jó.

Hintalóhoz szerintem még kicsit kicsi, de persze lehet a te babád más ütemben fejlődik mint az enyém:)

2015. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyémek között 1 év van még veszekedni is szoktak hogy épp ki lovagol :) (meg persze minden más játékon ahogy illik..) Viszont a barátnőm babáját például teljesen hidegen hagyja szóval érdekes
2015. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mienk karacsonyra egy labbal hajtos, 4 kereku,alacsony fa kisbiciklit kap.Akkor lesz 12,5 honapos.Olyasmi mint a futobicikli vagy kismotor, csak elvileg nem borul fel.

A szulinapjara jarassegitot vettunk, de vegul hamarabb megkapta, mert csak egy hajszal valasztja el az onallo jarastol.

A nagynak vettunk hintalovat, de nalunk inkabb csak disznek szolgalt, alig hasznalta.Persze tetszett neki, megnezegette, neha rault, de aranyaiban veve az egyik legkevesebbet hasznalt jatek volt.

2015. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!