Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt többen,...

Miért gondolják azt többen, hogy csúfolni fogják a lányomat, ha a Csilla Szilvia nevet adjuk neki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 12:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tőlük kérdezed meg, hogy mi ebben a csúfolnivaló?? Mert én nem tudom. A legjobb egyébként nem megmondani előre a gyerek nevét, mert nincs olyan, amibe nem tudnak belekötni.
2017. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mert idióták. Nincs benne semmi csúfolni való.
2017. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, én semmi csúfolni valót nem látok benne.

Persze mindenkinek lehet kitalálni csúfnevet. De ez nem olyan, ami azonnal adja magát. Tök normális nevek.

2017. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondják, azért, mert nem modern név. De én ezért nem fogok se Miát, se Hannát, se Kírát adni.
2017. jún. 1. 12:47
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
A " modern név" a felnőttek játéka. Gyerekek nem igazán foglalkoznak ezzel.
2017. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem ilyen mai divatnév valóban. De nem is "öreges". Pl. nem Jolán vagy Gizella.

Teljesen normális nevek.

2017. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 jafnrétti ***** válasza:
82%
Ja, ennyi? Basszus, minden nevet lehet csúfolni, és egy Csilla, vagy Szilvia egyáltalán nem olyan, ami annyira "extrém" lenne. Ha Margit, vagy Erzsébet, vagy Irma lenne, még érteném, hogy azt mondják, túl régies, bár szerintem ma már ezek számítanak igazi különlegességnek. De amit ti választottatok, abban semmi csúfolni való nincs. Nekem pl. a Szilvia név egyre jobban tetszik, és ha ezt akarnám adni, egy percig sem zavarna, hogy ez jelen pillanatban éppen nem egy felkapott név.
2017. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Végre valaki, aki nem ezeket az új hülye neveket akarja a gyerekének adni!

Végreee! :D

Teljesen kiborítanak az újonnan anyakönyvezhető "modern" nevek...

2017. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség, eléggé modern nevek ezek! Ha mondjuk olyan nevet adnál, hogy Irén, Margit, Mária, Erzsébet...akkor még érthető is lenne, hogy ezt mondják, de így teljesen indokolatlan.
2017. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jó választás.

Tesómat is Szilviának hívják, őt sose tudták sehogy csúfolni a nevével.

2017. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!