Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt többen,...

Miért gondolják azt többen, hogy csúfolni fogják a lányomat, ha a Csilla Szilvia nevet adjuk neki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 12:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Mi is hagyományos lány nevet választottunk ! Julia lakik a pocakban ! És hol erdekel ki mit szól ! Nekunk szülőknek kell tetszen ... Az elképzelt kis emberhez passzoljon es ennyi ! A Csilla Szilvia névvel semmi gond ! Jol hangzik , es Magyar !!! A divat nevek meg majd kesobb divatjukat muljak. De ez sem számít ! Mindenki válasszon olyan nevet ami neki tetszik es ezert egy gyereket vagy szülőt sem kell csúfolni !
2017. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Tök jó név, senki sem fogja csúfolni. A tesóm Csilla, egy kedves barátnőm pedig Szilvia, úgyhogy nekem kkülönösen tetszik :)
2017. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Én is Szilvia vagyok, ahogy az osztályfőnököm is :) Engem Sziló-nak becéznek, nem tudom honnan :) Néha Szili vagy Szila is vagyok, vagy Via :D Nekem tetszik a nevem, ha nektek is tetszik amit a lányotok fog kapni akkor nincs baj!
2017. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
A Csilla miatt lehet, hogy fogják csincsillázni és szerintem nem is igazán hangzik jól egymás után ez a két név, de a ti dolgotok. A Szilvia nekem kifejezetten tetszik. Az viszont nem szép, hogy bosszúból leszólsz másik három nevet. Azok sem rosszabbak, mint amiket te választottál, persze nem is jobbak. Mindenesetre te sem vagy különb, mint akik neked beszóltak.
2017. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%

Nekem kapásból a SZILVA jutott eszembe

De am furin hangik

Csilla Szilvia = Csiga Szilva

Szilvia = Szíria

XD

2017. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

A Csilla volt világéletemben a kedvenc nevem. 3-4 éves koromig így hívattam magam az óvodában, mert sokkal jobban tetszett, mint a sajátom. 😂

A Szilviával sincs semmi baj. Két teljesen normális név. Nem a Zara, Dzsenifer, de nem is a Bözsike, Jolán kategória.

Nem gondolnám, hogy a kettő közül bármelyik öreges lenne.

Jó ízlésed van.

A mai elcsépelt divatneveket az aranyozott műanyaggal azonosítanám, az időtálló normális neveket pedig az arannyal.

2017. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, mit lehet ezen csúfolni. Én a Csillát szépnek tartom, a Szilviát vállalhatónak. Semmi különösebb nem jut róluk eszembe, amivel csúfolódni kéne.
2017. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Szép nevek, nekem tetszenek. Az meg ha csúfolják, mert nem a tízezredik Kiara vagy Lia, az az ő szegénységi bizonyítványuk. A te gyereked különleges lesz ezzel a névvel.
2017. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semmi gond ezzel a név választással!
2017. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy névvel sincs baj ha a szülők saját ízlés szerint adják, nem azért mert ez most a divat, vagy kitűnési viszketettségből. Nekem pl. kiskoromban megfogott a Mia, nem azért mert különleges vagy ez most a menő, egyszerűen szépnek találom, pozitiv érzés fog ep, ha meghallom ezt a nevet. Ha nektek ez a név tetszik és ezzel a névvel tudod elképzelni a gyereked, akkor add ezt. Úgy is lesz akinek nem fog tetszeni, valakinek meg igen. Nem az a fő, hogy kinek milyen neve van, hanem hogy kiengyensúlyozott, magabiztos ember legyen, s senki se fog a nevével törődni.
2017. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!