Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bababörzéken...

Miért van az hogy bababörzéken sokkal olcsóbban lehet beszerezni dolgokat, mint internetes oldalakon?

Figyelt kérdés

Pl: vatera és társai....hirdetőoldalak

Láttam börzén(nem 1x)cipzáros plédet 1000ft-t, már bánom hogy nem vettem meg. Internetes oldalakon annyiért adják mint a boltba.Hol vannak azok az anyukák akik reális árakon árulnak?


2010. máj. 17. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nekem is eszembe jutott. :-) A legérdemesebb börzén vásárolni, csak sajnos egy vidékinek (nekem) elég problémás emiatt eljutni Pestre, nálunk meg nem nagyon van ilyesmi.
2010. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is vidéki vagyok és nekem is útra kell kelnem, ha börzére el akarok jutni.

Most nem tudom hol tudnék venni plédet ennyiért.

2010. máj. 17. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért tudod ott potom pénzért megvenni, mert ott az anyukák azért mennek ki, hogy megszabaduljanak a babadolgoktól, s a szerzett pénzt ott elköltik más hasznos dologra. É egy időben rendszeresen jártam börzére, remek ruhákat vettem! Rengeteg bababörze van, egyre nagyobb a divatja!
2010. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon jó dolgokat találok a börzéken, szeretek menni.
2010. máj. 18. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért börze nem csak Pesten van, minden nagyobb városban tartanak olykor. Kinek mi van közelebb.
2010. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pléddel kapcsban azt tudom mondani,hogy ilyesmit nem veszek a picinek. Lehet kapni a méteráruban szuper polár meg egyéb anyagokat, megcsinálom magam.

Ha lesz ősszel börze Pesten, akkor viszont mindenképp fölmegyek, beszerzem a téli hacukát, ha sikerül.

2010. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már voltam vidéki és pesti börzén is. A pesti drága, eleve a belépő húzós, na meg a parkolásért is fizetni kell. Vidéki börze kicsi, sokkal olcsóbb a belépő.

Szóval nálam sokszor marad a turi. Anyum hetente jár bálabontáskor, a legjobb minőségű termékeket hozza kilónként 1200-ért.

2010. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is járok turiba.Ezt a plédet konkrétan azért kerestem mert már a lányomnak is volt és nagyon szerettem.Csak az rózsaszín és azt eladom mert kisfiú érkezik most.

De közben találtam is!Köszönöm!

2010. máj. 18. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!