Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fából készített játékok...

Milyen fából készített játékokat vennétek a gyereke (i) teknek szívesen 0-6 éves korig? (internetes webáruház indítása miatt érdekelne)

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kockák, formakirakók
2011. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Én egész kicsinek nem vennék fa játékot. A picik mindent a szájukba vesznek, rágcsálnak. A legjobban kidolgozott fa játékról is válhatnak le szálkák a gyerek nyála hatására. A festést vagy lakkozást szintén képesek lerágni.

Én a fiamnak 3-4 éves kora előtt nem veszek ilyen játékokat a fent felsorolt okok miatt. Egyébként majd építőkockákat szeretnénk neki.

2011. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
építőkocka, bogyóhuzogató, formaillesztő (fogantyús és anélküli), formaegyeztető, mesekocka, abc kocka a későbbiekre, fűzőcskés gyümölcs és fűzőcskés lap, öltöztető maci ez mind van és nem eszi a gyerek, pedig kicsi még :)
2011. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ha kicsi még nem eszi, de ha majd nő a foga, akkor mindent megcsócsálnak. Tapasztalat...
2011. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Látom 0 %-ban hasznos a válaszom...gratulálok az ostoba, idióta és még sorolhatnám milyen bunkó anyukáknak!


Én speciel a kérdésre válaszoltam, de úgy látszik sokan el sem olvassák, csak nagy garral a saját képzelt felsőbbrendűségük tudatában pontoznak le mindegy mit, és kit és milyen választ.


Megjegyzem 19 hónapos a lányom, és 14 foggal rendelkezik! NEM rágja a fa játékokat.

2011. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan játékokra (ötletekre) is kíváncsi lennék, amivel piacon még nem találkoztatok, de örülnétek, ha valaki megcsinálná...
2011. febr. 4. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Én mindenből csak kizárólag fát veszek. Ami műanyag, azt mindet kaptuk. Eleve, ha rág valamit a baba, akkor természetes anyagot rágjon, kínai műanyagot.


fa csörgőkarikák, cumizsinór (a zsinór meg a csat részén kívül fa kockácskák, golyók, bohóckák)

formaválogató, torony, (építő)kockák

tolom-húzom játék

később fakanalak, kerti eszközkék


babaszoba dekoráció (tartók, fogasok, névtáblácskák)


nekem tetszik nagyon az ötleted!!! :)


az én lányom 12 hónapos, így a piciknek való játékokkal jobban képben vagyok...

2011. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

utolsó vagyok, félreírtam. NE kínai műanyagot.


kedves lepontozott anyuka, ne vedd a szívedre. a fischer price-mániás trendi anyukák majd a 4 évesüknek is műanyagot vesznek, és az ő gyerekük nem erdőbe, vadasparkba megy majd kirándulni, hanem dvd-t néz otthon, vagy játszóházban steril műanyagot szopogat.

2011. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a fa játékok híve vagyok, volt fa csörgőnk is, sokfélét el tudok képzelni belőle. Ezerszer inkább fa, mint műanyag játékokat veszek. Van persze műanyag is, de a fa tartósabb, szebb sok használat után is.

Próbálj társasjátékokat kitalálni!

2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF:


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:05


Kedves válaszoló! Attól, hogy valaki megveszi a minőségi FP játékot, még nem mániás és főleg nem trendi anyuka. Én képzeld ugyanúgy megveszem a FP játékot és a fa játékokat is és igaz még csak 15 hónapos a fiam, de már járt állatkertben is és nem "csak" a műanyagot rágja!

Felháborító, amit írsz, már ne is haragudj! A vadaspark, a játszóház és a dvd nézés nem zárja ki egymást és szerintem mindegyik hasznos a maga módján.

Kissé szűklátókörű vagy szerintem.


Kedves kérdező: új ötletem nincs, de amiket előttem felsoroltak, nagyon jók!

Ugyan nem játék, de pl. a kisfiamnak vettünk fából készült figurás betűket és azzal írtuk ki az ajtajára a nevét, és sajnos nem hazai terméket találtunk csak ebből.

2011. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!