Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok ezekből?...

Melyik nevet adnátok ezekből? Fiú/lány

Figyelt kérdés

Attila, Olivér, Arnold -- Olivér, Attila, Arnold


Johanna, Heléna, Eszter -- Heléna, Eszter, Johanna


Én sorrendem - férj sorrendje


Attila és Eszter megy legjobban a vezetéknévhez, de a többi is teljesen jó.

Becézgetni nem akarjuk, nem kötelező. Engem sem becézget senki (Veronika a nevem).


Nektek mi lenne a sorrend? :)



2017. jún. 7. 18:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Eszter, Oliver.
2017. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Heléna,Olivér
2017. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Attila és Heléna a két sorrend alapján, ez lenne a kompromisszum.
2017. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Attila / Eszter, Johanna
2017. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Heléna és Arnold
2017. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Olivér

Attila nem tetszik, z Arnold meg nekem borzalmas.


Johanna és Heléna egyformán tetszik (azt adnám, amelyik jobban passzol a v.névhez), Eszter nem jön be.

2017. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Olivér

Johanna vagy az Eszter, e két név közül nehéz dönteni

Ha több gyereket szeretnétek, akkor legyen most a Te neved a másodiknál meg a párod válasszon.

Amúgy nálunk is nehéz volt a döntés, mert a páromnak egy név nem tettszett ami nekem régóta nagy kedvencem volt.

Így a szülőszobán lett eldöntve, mikor kérdezték a leendő nevét. :)

2017. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Olivér, Arnold, Attila

Eszter, Johanna, Heléna

2017. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Attila és Eszter.
2017. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, nemtom, régen azt mondtam volna,hogy az Arnold túl külföldies hangzású, és akkor nem adnám; az Olivér név nekem személy szerint nem tetszik; tehát most az Attila és az Arnold között vacillálgatok, hogy melyiket írjam a kérdés alá első helyre. Amúgy nemtom, nekem hangzásra talán nagyon minimálisan jobban bejön az Arnold; egyébként látom, hogy nálatok a pároddal az Attila mind a két helyen megelőzi az Arnoldot, tehát számomra akkor így már teljesen egyértelmű, hogy Attila. A Johanna név nekem ilyen öregnénis, ilyen előkelő öregnénis hangzású, az nem tetszik. Eszter az nagyon szép név; a Heléna meg talán túl csillogós, ilyen istennős név, az lehet, hogy már nekem túl feltűnő név lenne. Tehát a másodiknál meg a sorrendem Eszter, Heléna, Johanna lenne. Amúgy nem tudom, hogy speckó az Olivér név mennyire van elterjedve napjainkban, velem az utóbbi időben sokszor szembejött ez a név; úgyhogy ja meg látom, ott írod is, hogy a legjobban az Attilához meg az Eszterhez passzol a vezetéknév; szóval még kettő érv amellett. Szerintem jó nevek, én javaslom azt a párosítást, szerintem jó ötlet.
2017. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!