Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekes anyukák! Ti mit...

3 gyerekes anyukák! Ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek a gyerekek, és mennyi időt tudtok velük tölteni? Mikor van idő házi munkára?

2017. jún. 8. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Allami ceg

15,12,6,

Pontosan orara szamoljam ki ? Inkabb hetveget...

A parom csinalja leven o kevesebbet dolgozik szal szinte semmit sem

2017. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves a legkisebb, hosszú évek után fél éve dolgozom újra. Rendvédelmi dolgozó vagyok és hivatali munkaidőbe. Férjem is segít mindenbe. Hétköznap a szükségeseket, pénteken 1,5-2 óránk van mielőtt a gyerekekért megyünk,így akkor az a mi kettesbe töltött időnk. Szombat délelőtt végignyalom a házat.Délután túl sok dolog már nincs. Vasárnap max csak főzés,ha itthon vagyunk,de jellemzően amikor már kijön a jó idő megyünk valamerre. Ilyenkor jó időbe szinte állandóan az udvaron vannak,szóval kupi és kosz bent nem igazán van
2017. jún. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Hármas pocakba,kettes 8 hónapos,így itthon vagyok. Szerződésem lejárt a munkahelyen,bár cseden,gyeden lehetnék,de fizetem a tb-met és a férjem van gyeden munka mellé. A harmadiknál is ez lesz. Mivel itt sok gyerek mellé alkamas munka nincs,így én irodára megyek közfoglalkoztatásra,mert onnan nem küldenek el,ha betegek a gyerekek. Ahogy nőnek,és telik az idő,rendes dolgozónak is lehet átvesznek majd,ha nem,amikor már megoldható,keresek többet fizetőt.

Lesz idő háztartásra,mert muszáj lesz.

Amikor egy volt,akkor 10 órában dolgoztam, 17-kor végeztem,akkor is meg kellett csinálni mindent.

Férjem sokat segít,ennyivel könnyebb lesz. Meg ő pénteken hamar végez,majd rendezi a bevásárlást amíg én is végzek.

2017. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel ot utan, egyutt a ferjemmel, es szombat reggel takaritunk.

Onkormanyzatnal dolgozom, irodai munka.

A gyerekek 8,13 es 17 evesek.

2017. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeim 8, 6, 3 évesek és nem dolgozom. Gyeten vagyok, férjemnek jó állása van, magas beosztásban. Nagyszülők messze laknak, segítségünk nincs. Mi ezt így tudjuk megoldani.
2017. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg gyeden vagyok, amúgy családgondozó munkakörben dolgoztam. A gyerekek 13 és 7 évesek, a pici most 6 hónapos. Házimunkára délelőtt van kb. egy órám, amíg a kicsi alszik. Ilyenkor főzök valamit gyorsan. Délután is van még egy alvása, ekkor pakolászok a lakásban, meg takarítok. Négy után minden gyerek itthon van már, az elsőssel muszáj tanulni, ez kb. egy órát elvesz (sok házit kapnak, nem értem, hogy minek...). Addig a nagylány figyel a picire. A férjem nem tud segíteni hétköznap semmit a házimunkában (este hét körül ér haza, heti egy nap pedig éjfél körül, ő vállalkozó), de nem is várom el tőle. Hét végén szokott segíteni önként. A nagyobbak el tudnak pakolni maguk után (a 7 évesnek mondjuk még segíteni kell). A nagylányom segít a vacsorához való terítésben, majd az asztal leszedésében. A gyerekekre egyenként az életkoruk számának növekedésével egyre kevesebb idő jut hétköznap, hét végén aztán együtt a család és közösen csinálunk valamit (kirándulás, társasozás, nagyszülők meglátogatása stb.). Ilyenkor több idő jut rájuk, igyekszünk bepótolni amire hétköznapokon nem jut idő.
2017. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én épp válok. 11,6,4 évesen. 5 hónapja mentem el dolgozni 3 műszakban,gyárba. Hisz csak így tudom egyedül is a gyerekeket fentartani. Elég kemény így,de kitartás kell hozzá. Nálunk a gyerekek 1 hetet az apjukkal,1 hetet itthon vannak. A válás még zajlik,addig így megy a kapcsolattartás. Sajnos kevesebb időm jut a gyerekekre,de nem tudok mást tenni.
2017. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!