Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fog javulni a csíkos hasam?

Mikor fog javulni a csíkos hasam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy eltűnni sosem fognak, de van valami tippetek, amivel gyorsabban tudom halványítani őket? A napozás tényleg segíthet?

Teljesen elvagyok keseredve, 24 éves vagyok, de brutálisan mély, hosszú és sötét csíkjaim lettek. Március végén szültem, nyilván még alig telt el egy kis idő, de annyira szégyellem, hogy így nézek ki.


2017. jún. 9. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, valoban eltunni nem fognak, de vmivel enyhulnek. Sajnos nem sokkal. A kakaovajas testapolo/olaj jot tesz. Nyilvan nem kepes csodakra, de hidratalva tartja a bort es kicsit feszesiti is.
2017. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mélysége, hossza nem fog változni.

A színe fog megváltozni. A sötétpiros szín eltűnik, és egyfajta fehér-márványos színe lesz. Hónapok múlva. Akármit kenhetsz rá, sokat nem fog rajta változtatni.


Tini korom óta vannak csíkjaim és 33 vagyok. Elhiheted, hogy amit lehet, kipróbáltam.

2017. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 26 vagyok és nekem is vannak, bár szülés után jöttek elő a gyors hasvisszahúzódás miatt. mondjuk nekem annyira nem vészes, de még mindig nagyon el vagyok keseredve miatta! kókuszolajjal kenem(4 hónapja...)
2017. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!