Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 évvel a szülés után még...

1 évvel a szülés után még mindig nagyon csíkos a hasam. Lehet ez ellen tenni valamit? Vagy menthetetlen?

Figyelt kérdés
A súlyom már a régi, de a terhességem utolsó 2-3 hetében hirtelen híztam 5-6 kilót, így hiába kenegettem már akkor is a hasam, borzasztó striás lett. De legalább már nem vörösek a csíkok, mint az elején. Egy barátnőm adott egy avonos krémet, ami elvileg jót tenne, de egy hónap alatt semmi változás. Valakinek van valami bevált praktikája? Vagy már soha többé nem strandolhatok bikiniben? Szolárium esetleg segíthet?
2014. júl. 1. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kenheted akármivel, eltünnk nem fognak, ha már csak fehéres szinüek, akkor az a maximum, amit el lehet érni vele.

De ettöl nyugodtan használhatsz bikinit, ez ugyanis csak közelröl látszik, és egyébként sem foglalkozik vele senki.


A szolárium meg csak árt.

2014. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem használ. Kötőszöveti szakadások. El nem múlnak, idővel csak halványodnak, de mindig ott lesznek. Az egyetlen ami segíthet a plasztikai műtét, minden más csak vakítás. Ha lebarnulsz, a csíkok nem barnulnak, még jobban világítanak a bőrödön. Az önelfogadás az útja annak, hogy újra strandolhass bikiniben. CSodakence és varázsszer nincs. El kell fogadni a változást és megtanulni vele együtt élni. 15 éves korom óta vannak striáim, tudom, miről beszélek :)
2014. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor maradok így. :(

Azért köszönöm.

2014. júl. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!