Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen támogatáshoz juthatunk?

Milyen támogatáshoz juthatunk?

Figyelt kérdés
Most kötöttünk házasságot és az első gyermekünket várjuk. Sajnos sehonnan nem kapunk információt arról, milyen támogatás illet meg minket, holott hallom hogy más az önkormányzattól, a munkahelyről is kap ilyen esetben. Ráadásul lakás vásárlás előtt állunk.

2017. jún. 18. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A szuleitektol kaphattok tamogatast, es a sajat sporolt penzeteket is felhasznalhatjatok. ;)
2017. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Családi és magzati adókedvezmény, ez együtt havi 15.000 nettó. Minden egyébről az önkormányzat (azt se tudjuk hol laksz), és a munkahely dönt. Ezek ADHATÓ támogatások. Egyáltalán nem biztos, hogy ti kapni fogtok. És ott a CSOK.
2017. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha erre alapoztok, lehet hogy nem kellett volna gyereket vállalni.
2017. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első házasok adókedvezménye, ha van munkahelyetek és ezáltal adóztok.


[link]


Aztán jár a gyerek után a családi adókedvezmény is:


[link]

2017. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Létezik munkáltató és önkormányzati lakás kölcsön is. Első feladat megkérdezni a munkáltatót, hogy ad-e ilyen célból támogatást. Második feladat: megnézni az önkormányzat honlapját, hogy milyen feltételekkel lehet igényelni, vagy egy telefon vagy bekocogni és megkérdezni.
2017. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért alapoznának erre? Csak feltett egy kérdést? Miért kell itt gonoszkodni..? A támogatás miatt magyar ember nem szül gyereket, mert sokkal többe van egy gyerek, mint amennyit kap rá.
2017. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Családi és magzati adókedvezmény, ez együtt havi 15.000 nettó.


Mi van???? Van a magzati, majd a családi. Nem együtt. Legalább hülyeséget ne írnál. Első házas és magzati, majd első házas és csk.

2017. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Talán érdeklődj a munkáltatódnál és az önkormányzatnál! Mi honnan tudjuk, hogy a tiéd ad-e? Vagy ez eszedbe se jutott?
2017. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

szerintem meg elég nagy ez a világháló, én is innen néztem ki mindent.....

amúgy meg a munkahelyen a családi adókedvezményt kell igényelni, a kormányablaknál pedig az első házasulók kedvezménye.

a lakásvásárlásnál pedig attól függ hogy új vagy használt, illetve vállaltok-e még gyereket a jelenlegin kívül.

ha megszületik akkor még a családi pótlék meg az egyszeri anyasági. kb ennyi.

(ide bezzeg ki bírod írni, a google-ba nem.no komment)

2017. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

9-es, önmagában igazad lenne, mert én sem értem, hogy miért kell beírni a Gyakorira pl. hogy lehet-e laptopot venni részletre, holott, ha ugyanezt (laptop részletre)a keresőbe írja, számtalan találatot hoz ki, DE!

Itt a kérdező pont azt nem tudta, hogy mit kell keresni és ezért kért segítséget: ugyanis nehéz úgy rákeresni valamire, ha nem tudod, hogy hívják :D (mármint a támogatást)

2017. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!