Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Megváltozott a...

Anyukák! Megváltozott a ruhatárotok szülés után? Jók még a terhesség előtti ruhák?

Figyelt kérdés
24 vagyok, az első babám várom. Egy csomó ruhám még olyan, amit már középiskolában is hordtam. nem tudom, hogy érdemes-e megtartanom őket, jók lesznek-e még szülés után, nem fog-e zavarni, hogy olyan "tinisek". Nektek változott a ruhatárotok szülés után?
2017. jún. 28. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtattam semmin. Méretben is jók. Annyi változott, hogy azokat a felsőket hordom, amiben könnyű szoptatni.
2017. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A 20 evvel ezelottiek is jok ram. Persze mindig veszek ujakat.

41 vagyok, harom gyerekkel.

2017. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod nem attól fog megváltozni, hogy szülsz. A méreted változhat, ki hízik, ki fogy terhesség és pláne majd szoptatás alatt. De az is lehet, hogy nem váltasz más számozásra, csak szélesebb maradhat a csípőcsontod, vagy kevésbé feszes a melled és a hasad alja, amikre már más fazonú nadrágok vagy melltartó az előnyös - de ezeket nem lehet megjósolni. Akát még szoptatás abbahagyása után egy-két évvel is sokat visszaalakulhat a test (főleg mellek és kilók tekintetében), ahogy visszaállnak a hormonok.
2017. jún. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jok de a stilusuk mar nem. Rengeteg minisoknya, haspolo, rozsaszin es bulizos cucc. Most is imadom a divatot es sokat vasarolok de azert nem ugyanaz a stilus mint huszas lanykakent. Megtartotttam hatha visszajonnek a divatba de nem hordon jelenleg.
2017. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen szültem, már túl voltam a tini ruháimon, így stílusváltás fel sem merült. Mérettel voltak gondok, a pici 2 éves korára tudtam újra hordani a régit is.
2017. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni időkben még nem. De ahogy teltek az évek, úgy igen, változott a stílusom.
2017. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rám a nadrágok jók, a felsők rövidek, mert a szoptatás miatt igencsak megnőtt a mellem. Nem nagyon voltak hosszú felsőim, na nem haspólók, csak ilyen csípőig érők, mert alacsony vagyok, ezek álltak jobban. A mellméret változás miatt ezek haspólók lettek, úgyhogy itt volt csere.
2017. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, stílusban teljesen ugyanolyan vagyok.
2017. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 24 évesen szültem, most 25 vagyok. Méretben jók voltak, de a stílusom megváltozott. Korábban is szerettem a szép ruhákat, követtem az aktuális divatot, de mostanság inkább a klasszikus eleganciának hódolok. Azonban már próbálok minőségibb darabokat vásárolni, hogy időtállóbbak legyenek. Még mindig imádom a rózsaszínt és a csipkét. (persze itthon melegítő vagy valami laza ruci) Van a szekrényemben néhány darab nekem is a gimis időkből és hordom is. Azt javaslom, hogy még ne válj meg a régi ruháidtól, majd szülés után néhány hónappal meglátod, hogy visszanyered e a korábbi alakodat vagy változott e az ízlésed.
2017. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Látom sokan szerencsések, én nem férek bele a szülés előtti ruháimba akkor voltam 52 kg most meg 57 vagyok, csípőm is szélesebb lett akkor 27-es nadrágot hordtam most 29.

Ízlésem nem változott, ugyanúgy adok magamra mint szülés előtt, ugyanúgy sminkelek, foglalkozok,ápolom hosszú szőke hajamat, tehát igényességem se változott.

Ez a pár kg nagyon makacs de 55-re még hajtok :)

2017. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!