Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Duci kislánynak egy vagy...

Duci kislánynak egy vagy kétrészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
7 éves a lányom,jó húsban van,eddig egyrészes volt neki.Most gondolkodom hogy kétrészest vegyünk e?
2017. jún. 28. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
7 éves. Nyugodtan vehettek két részest, olyan kis aranyosak. Vagy most arra gondolsz, h mert ducika? Majd kinövi. Neki mi a véleménye?
2017. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Duci kislánynak fogyókúra. Nemcsak esztétikai ok miatt, hanem az egészsége miatt is. Ne a ruhával trükközzetek, hanem a felesleges kilóit tüntessétek el.
2017. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

2# nemár. Pont az ilyen dolgok miatt lesz gátlásos. 18 kg vtam 6 évesen, 14 évesen lapos, mint az Alföld. Zsákruhákban jártam, mert a családban én voltam egyedül olyan mint egy kisfiú lány létemre biztos sokat segített, hogy a szüleim még beírattak szertornázni... hátha megizmosodok.. (hát nem..)


Lány, kérdezzék meg mit szeretne, alakuljon igenis ki benne az egészséges testképe meg a saját kis stílusa.

2017. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem trükközni akarok vele,hanem hogy jól érezze magát,csajos legyen.Nem vészesen duci,olyan jó húsban van.Csak már kezd nagylányoskodni,szeret divatozni stb.Nem kérdeztem még tőle,most mamánál nyaral,csak eszembe jutott,mert nézegettem a fürdőruhákat.
2017. jún. 28. 10:37
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
2 részes, kiscsajos. Fodros. Tanulja csak meg viselni, ha szereti.
2017. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Azt venném meg, amelyik neki tetszik. Választhatna, ha az én lányom lenne.


Kicsi gyereket pedig primitív ember fogyókúráztat csak. Az az egyenes út a táplálkozási zavarokhoz.

2017. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Kétrészest.

Ne gyilkold az önbizalmát.

Ha meg jó húsban van, akkor sportoljon, és a dolog könnyen megoldódik.

2017. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jún. 28. 10:59
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

"Kicsi gyereket pedig primitív ember fogyókúráztat csak. Az az egyenes út a táplálkozási zavarokhoz."

Az a primitív ember, aki szerint majd kinövi biztos. Gondolom véletlenül van annyi elhízott dagadt magyar lány és nő. A helytelen táplálkozás pedig egyenes út a betegségekhez.

2017. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Mi így látjuk, te úgy. Hiába pontozol le, csak te voltál egyedül, aki továbbgondolta a kérdést annál, mint ami le volt írva. Ha továbblépnél azon, hogy biztos szegény gyerek egy zsírtömb és ebből kifolyólag koplaltassa az anyukája, meg tuti beteg, akkor értelmezhetted volna amit írt utána a kérdező kommentbe.
2017. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!