Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz kétrészes fürdőruhát...

Gáz kétrészes fürdőruhát hordani strandon ha 168 cm és 67 kg vagyok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
174 cm és 75 kiló vagyok és szültem vagyis a hasam nem olyn szép de mivel semmi normális egyrészeset nem találtam így vettem bikinit :) Akinek nem tetszik valamit bepucsitok neki és kinyalhatja :)
2013. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

mucika, én 175cm és 80kg vagyok. vastagon tojom le ki mit gondol. tetszett az a bikini, amit megvettem. hordom.

kifizetem a belépőt, kulturáltan szórakozok, innentől akinek nem tetszik a testem látványa, annak nem kötelező rám néznie :P


mondjuk én már kinőttem abból a korból, h mi gáz és mi nem. jól érzem magam, mást nem bántok vele. ameddig a Magyar jogrend lehetővé teszi, h a husi nők is bikiniben járhassanak strandolni, addig abban leszek :)

2013. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

160 cm vagyok és 70 kg

engem annyira tini koromban sem izgatott, ki mit gondol rólam a strandon, de most meg végképp nem érdekel

három lépést kell csak tovább menni, és máris ott van 2-3 nálam 50 kilóval durvább bálna

2013. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEm gáz! Hordd azt, amiben jól érzed magad.
2013. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de sosem néztem le a dagadtabb nőket, mert bikinit vesznek, és elmennek a strandra jól érezni magukat. Akkor ennyi erővel a kismellűek se menjenek ki, a nem izompacsirta pasik se, akinek anyajegye vagy hege van, az se. A strand nem divatbemutató, hanem egy szórakozási lehetőség, amivel bárkinak joga van élni, aki kifizeti a belépőt, és normálisan viselkedik.
2013. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Úristen dehogy!!:)) Figyelj minden nő szép komolyan!:) Bár hogyan is néz ki, mindig lesznek szebbek, okosabbak nálad. De ez nem szabad hogy zavarjon, hisz egy nőnek ragyognia kell!:) És nem gáz, érezd jól magad a bőrödben. És ne törődj mással!
2013. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de jó nektek h van bátorságotok :( én 170 centi és 78 kiló vagyok, ráadásul narancsbőröm is van, és kb 5 éve nem voltam strandon, pedig mennyire imádtam járni régen :(
2013. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem azokat akik emiatt nem mennek vagy valami. Ki a frászt érdekel hogy nézel ki? Mindenféle ember van strandon, nem csak tökéletesek, az igen ritka. Nem is egymás bámulása ott a cél, nem szépségverseny. Én tele vagyok pattanásokkal mindenfelé meg hegekkel, mellem sincs, most akkor emiatt ne menjek? Ugyan már. Senkit nem érdekel hogy néz ki a másik ember.
2013. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
képet kérünk
2013. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.:)
2013. jún. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!