Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jó egy 6 éves kisgyer...

Mennyire jó egy 6 éves kisgyereknek play stationt venni?

Figyelt kérdés
Használtan láttam egy ps2 15ért, mennyire jó ha valaki már ilyen idősen ilyennel játszik?

2017. jún. 29. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább vennék neki biciklit, focilabdát vagy kerti medencét. Uram bocsá, könyvet. Vagy bármit, ami nem virtuális...
2017. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
én nem szeretem a lusta játékokat, egy kinectes gépünk van (én kaptam) az 5 és 8 éves sokat játszott vele télen,de a kinectes játékokkal,hogy mozogjanak, én is azokat szeretem (sport,tánc stb),amint jött a jó idő és ki lettek az udvarra zavarva,csak akkor jut eszükbe,hogy játszani szeretnének ha rossz idő van,mert amúgy szépen lefáradnak és nincs már annyi energiájuk,hogy a tv előtt ugráljanak.Férjem az egyetlen aki órákra bepunnyad elé és szétnyomkodja a kontrollert. A gyerekeknek direkt nem is telepítettem rá olyan játékot amivel punnyadva órákig tudnának játszani.
2017. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

11 éves kor alatt még ne, legfeljebb utána.

Ne (majdnem) minden gyermekkori szép emléke egy tvhez kapcsolódjon.

Ügyességi és fejlesztő játékokat játszatok és válasszatok abból a pénzből. (Játékboltban tudnak segíteni)

2017. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az első leírt, az mind van a gyerekemnek, de kapott Xboxot is. Semmi gond nincs vele, legos játékokkal én is játszom vele, apja a fiú sportos játékokat. Ahogy jó idő lett szinte el is rakhattuk, nem játszik most vele, úgyhogy, ha normálisan használjátok semmi gond vele.
2017. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl korai. Nehogy kocka legyen később.

Inkább vmi sport, amit szeret, és jó is benne.

2017. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
NE NE NENENENENENENE! Hülye kérdés az is hogy 8 évensek telefon. SE PS2 SE PS1. 15 évesen nekem is van egy kisszobám meg egy tvm meg egy gépem. semmi konzol. haveromékkal szoktunk fifázni és ennyi. haverom is csak akkor játszik ha ott vagyunk nála. A férjednek tanácsolom hogy a gyerekeiddel foglalkozzon. ne punnyandjon az XBOX vagy ps előtt. Majd ha 13-14 lesz akkor max ps3 nem kell csúcskategórás XBOX ONE X S VAGY MAJD később PS5. 6évesen még ovodás gondolom. Tiltsd el a KInect elől is. Később meg majd ha nem lesztek otthon ott ugrál a tv előtt. Tanácsosabb később venni neki. :)
2017. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#2.es válaszolónak írtam tanácsot nem a kérdezőnek bocsi
2017. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!