Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik babuszásra járnak/tak,...

Akik babuszásra járnak/tak, kell a babának az uszópelus fölés valami fürdöbugyi vagy ilyesmi is? Egyébként hogy szerette a babátok az uszást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak úszópelust adtunk rá, nem szóltak, hogy nem elég.

Kisfiúnk nagyon szerette, és a mozgásán is meglátszott, mindent nagyon hamar csinált.

2010. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is járunk, a többségnek csak úszópelus van a babán van aki ráad egy fürdőnagdrágot

Előtte jártam egy másik helyre, ahol megvetettek egy gumis úszónadrágot, jó drágán, mondván, hogy az ANTSZ csak azt engedi. Jól becsaptak.

6 hónaposan kezdtük, most 14 hónapos a kicsi.

Fiammal is jártam 2 éves koráig, hasznos dolog, jó kikapcsolódás, soha nem félt a víztől.

Ő is nagyon szerett, kicsi is szereti.

2010. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az uszopelus, arra felesleges mas, mi 3 helyen voltunk es mindenhol oke volt igy, egy helyen vetetni akartak uszonacit, de nem vettem meg (jol tettem mert pont kinötte volna:D ) De ha mar nagyobb a baba akkor erdemes 1,5 2 ev között uszonacit venni inkabb. A kisfiam imadta a babauszast, kapott egy medencet (90cm a vizmagassag) többet volt a viz alatt mint felette, tök sokaig a viz alatt tud maradni es mindig fel tud evickelni a tetejere barmekkora vizben van (teszteltük uszodaban a nagy vizben :D hat neki volt nagy 1,2 viz) ugyhogy jo mert nem feltem, hogy megfullad vagy megijed a vizben, persze azert nagyon oda kell ra figyelni, mert baleset azert elöfodulhat, az ördög sosem alszik, de ad neki egy vizbiztonsagot az tuti, es rengeteget fejlesztett a mozgasan es az agyan is :D
2010. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!