Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen típusú hűtőtök van...

Milyen típusú hűtőtök van (alul-, vagy felülfagyasztós) - eléri a kisgyereketek a dolgokat benne, ha már önállóan eszik?

Figyelt kérdés
Hűtővásárlás előtt vagyunk, de nekem nem szimpik az alulfagyasztós verziók, mert szerintem a gyerekek (4/8/11) nem érnék el az ételeket, ha valamire szükségük van. Páromnak viszont az a kedvence. Nálatok milyen típus van?
2017. júl. 1. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő volt. Régebben alul fagyasztós. sokszor volt probléma hogy az amúgy is kisnövésű fiam nem éri el a dolgokat.

Most felül fagyasztós van. Nincs ilyen problémánk.

Ja csak páromnak kell hajolgatnia :-D

2017. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk alulfagyasztós van, amire olyan idős lesznek a gyerekeim, hogy kiszolgálhatják magukat, addigra el fogják érni, előtte nem is baj ha nem érik el, mert krémtúrón meg túrórudin élnének.

Amiért viszont nem gyerekbiztos ez a verzió: egy ideig amikor olyan 2 éves volt, a nagyobbnak mániája volt kinyitogatni a fagyasztót, és úgyhagyta, sokszor akkor vettük észre amikor leolvadt :/. Egy ajtózár megoldotta ezt is :).

2017. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk alul fagyasztós van. A fiam 2 éves, tudja nyitogatni, így tök mindegy, hogy a fagyasztó hol van, de így is inkább a nem fagyasztós részét nyitja ki és mutatja, mi kell. De azért nem olyan vészesen nyitogatja, hogy leolvadjon. Vannak hűtőmágnesek, azokat is pakolgatja.
2017. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Side-by-side van, egyik oldala fagyasztó a másik hűtő
2017. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Amerikai típusú vagyis oldalt

A gyerek meg ne matasson a hűtőben

2017. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alulfagyasztós, és nem volt szempont hogy majd elérje, de ovi végére simán el fogja.
2017. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Felulfagyasztos, igy 7 eves fiam siman eleri (segit mindig kikesziteni a reggelit/vacsit, a tizoraijat es uzsonnajat pedig teljesen egyedul intezi szoval szempont volt hogy elerje a tartalmat).
2017. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Én a 10 éves fiamtól azért elvárom, hogy egy szendvicset megcsináljon. Ehhez el kell érnie a hűtő polcait. Mivel 135 centi az alul fagyasztósnál a felső 2 polcot illetve az ajtó felső rekeszeit nem érte el. Így örültem a felül fagyasztós cserének.
2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy a gyerek ne matasson a hűtőben?

Nekünk felül hűtős van de az alsó 2 polcot éri el. Így oda pakoljuk amiről tudjuk szereti a lányom

2017. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Alul fagyasztós. A 8 éves simán eléri, a 2 éves mondja hogy hűtő és mit kér. Vagy felveszem és megmutatja. Nekünk azükségünk van a 3 fiók fagyasztóra. Egyébként van kis sámlink, ha valamit nem ért el a nagy kisebb korában, akkor odavitte és felállt rá. A kicsi a mosdókagylónál használja jelenleg, de szerintem hamar rájön, hogy mozgatható :)
2017. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!