Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák repült valaki 4hónapos...

Anyukák repült valaki 4hónapos babával 6 órás repülőút?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 16:54
 1/4 Carragher_x ***** válasza:
69%
Én nem anyuka vagyok és nem is a saját csecsemőmmel repültem, de azt 100% bizonyossággal ki merem jelenteni, hogy egy 6 órás repülőút az hagyján, hogy a babának kínzás, de hogy az összes többi embernek is, aki azon a gépen utazik, az is biztos.
2017. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen pici gyerekkel én anno nem repültem, de nem is volt muszáj, biztos van az a helyzet, amikor szükséges. Nyaralni pont nem vinném így, de mondjuk lehet ezer más eset, hazautazás stb... Anno sok-sok éve mentünk nyaralni Thaiföldre, szervezett út volt, közvetlen Bp.-Bangkok járat, szintén nyaraló pár, 6 hós, állítólag "extra nyugodt" babával. Visszafele is velük jöttünk. Odafelé saccperkábé a 11-ből 7 órát, visszafelé már csak úgy 6-ot ordított a gyerek.("Ó, ilyet még sose csinált, nem értjük",... szerencsétlen, én is ordítottam volna a helyében, a kutya nem haragudott rá, az idióta szüleit meg nem minősítem) De nyaralni muszáj volt, gondolom a hotelben és egyéb más trópusi programokon sem érezte magát komfortosabban. Ha hazautaznék, mert miért ne, én dologom, akár temetésre is mehetek, vagy csak szülőt látogatni, rám tartozik. Mondom, nyaralás miatt ekkora gyereket ilyen hosszú útnak nem tennék ki. De ez én vagyok. Lehet lepontozni, nem gyűjtöm őket, hadd fogyjanak.
2017. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges kinozni szegénykéket hacsak nem muszaj
2017. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is utaztan kisbabaval egy repulon (tengerentulra, Washingtonba), a baba nagyreszt aludt.

Mindenesetre en sem rizikoznek, tehat egy nyaralas miatt nem repulnek vele, de ha hazautaznod kell akkor nyilvan szukseg "torvenyt" bont.

2017. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!