Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti anyukák! Ti merre...

Budapesti anyukák! Ti merre mentek sétálni/időt tölteni fél-egy évessel?

Figyelt kérdés
Minden nap megyünk sétálni, már egy csomó helyre eljutottunk (amúgy BKV-val). Rakparti séták, Margitszigeti vadaspark, Kopaszi gát, stb. Viszont kezdek kifogyni az ötletekből. Ti hova mentek napközben ha nem ügyeket intéztek vagy vásároltok?

2017. júl. 5. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel abban az időben még szoptattam, csak a lakáshoz közeli sétákra mentünk, vagy autóval hétvégén apával együtt távolabbra, pl családhoz. A gyereknek kábé tök irreleváns kisbabaként, a magam kevéért meg nem mentem kirándulni.
2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki még tök mindegy, hova mentek. Ennyi idősen csak a közeli parkba (városliget) volt érdemes vinni.
2017. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Leginkább amiatt kérdezem, mert csak úgy a város utcáin nem szívesen sétálok.. Jobban szeretem ha van valamilyen cél. Látnivaló. Érdekesség. Ami nekem kikapcsolódás. Ha egymagam elindulnék sétáni, inkább erdőbe mennék, a város nem úgy foglal le mint a természet. De oda egyenlőre még nem tudok elmenni, mert még úton van a hordozó..
2017. júl. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!