Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti anyukák, hova...

Budapesti anyukák, hova érdemes költözni, az alábbi feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Munkalehetőség miatt Budapestre költözünk, és tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek hova lenne a legideálisabb költözni, illetve merrefelé ne nézegessünk semmiképpen.

3 gyerekünk van, mindenképpen kertvárosi övezetbe szeretnénk költözni. A munkahely a 4. kerületben lenne, tehát az is fontos, hogy ne a város másik végéből kelljen eljutni oda. Iskola, óvoda, és bölcsőde is kell hogy legyen elérhető közelségben. (autóval max 20-25 percre). Fontos, hogy nyugodt környék legyen. Esetleg környező települések is szóba jöhetnek... csak ne 2 óra legyen az út a munkahelyre. Válaszaitokat, tanácsaitokat előre is köszönöm.


2015. ápr. 29. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

hááát, figyelj, gondolom nem voltál még akkor pesten reggel f8kor :) igazából a környező települések is nagyon szépek, de sokan járnak onnan dolgozni, így dugó van reggel, dugó van este...

esetleg a 3. kerület, de ott meg drágák a kertesházak, ugye ez buda sarka, elég nívós környék lett az utóbbi időben. mi itt lakunk, egyébként tényleg nagyon jó hely, imádjuk, de ha nem örökölünk itt akkor biztos nem tudnánk házat venni.

szóval én a helyedben a 4. kerületben néznék, esetleg a xv-ben, ott is kertvárosi részek vannak, kevésbé nívós, de közel a 4 hez :)

2015. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dugóval tisztában vagyok, inkább olyasmire gondoltam, hogy hiába jó környék, ne legyen a város másik végén. Esetleg tudsz konkrétabban javasolni olyan helyeket, ahol érdemes házat nézni a 15. vagy a 4. kerületben?
2015. ápr. 29. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a 15. kerületbe költöztünk 3 éve. Szeretünk itt lakni, jó a környék. A lakásunk a Páskom parkban van, egy 3 emeltes (8 lakásos) házban. Az erkély parkra, dombra néz. A lakás 68nm-es 3,5 szobássá alakítottuk.

100 m-en belül van két óvoda, egy bölcsőde és egy ált. iskola (itt van 8 osztályos gimnázium is). Szóval elég jó a környék, mi nem bántuk meg, hogy ide költöztünk.

2015. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindenképpen családi házba szeretnénk költözni. A házáraktól tekintsünk el egyelőre, most azt ne vegyük figyelembe, hogy drága-e, vagy nem.
2015. ápr. 29. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 15. kerületbe mennék.
2015. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólókkal ellentétben én a budai oldalra költöznék, a III. kerületbe vagy az agglomerációba (Budakalász, Üröm…). Persze ízlések és pofonok, én nagyon szeretem, ha hegyes-dombos egy vidék, akár kilátás is van a lankás kertből, és gyorsan elérhető valamilyen erdő – ez a budai oldalon adott.
2015. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!