Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek a tejfakaszt...

Mi a vélemenyetek a tejfakasztóról?

Figyelt kérdés

Parom nem szeretne,amit tolerálok. Kicsit rossz lenne ott fekudni a kórházban mig ő jót bulizik mintha mi sem törtent volna

Tudom h megoszlanak.a velemenyek

Ki mit gondol?:)


2017. júl. 8. 20:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, ha amúgy bejár nap mint nap a kórházba, nem hanyagolja el, akkor jár neki még egy este. Ezután egy darabig úgy sem lesz ilyen. :)
2017. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%

1. Vagyok.

Én is most vagyok kismama, de eszem ágában nem lenne azt mondani, hogy ne menjen. Mondjuk én sokszor így is inkább elküldöm szórakozni, akkor is, ha én nem érzem úgy magam, hogy vele menjek. Ettől nem gondolom, hogy ne lennék fontos neki, de ha ki tud kapcsolódni, akkor az pozitív a kapcsolatunkra is. :)

2017. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Ferjemhez atmentek a baratai aznap este, de nem egy pias tarsasag, szoval csak dumaltak, rohogcseltek es jol ereztek magukat. Ferjemnek vittek egy szivart amibe a hecc kedveert beleszippantott parat (nem dohanyzik), ennyi volt.


Mivel en ugyis korhazban voltam, orultem hogy neki van kivel kikapcsolodnia abban a felfokozott allapotban.

Annak nem orultem volna ha pialni mennek valami barba, mert barmi tortenik nem tudom felhivni, de amugysem az a tipus mar evek ota (regen baromi nagyokat buliztunk es ittunk) szoval ez nem is volt kerdes.



Es egy sztori haveromtol, aki baratja tejfakasztojarol meselt: az a tarsasag barban piazott, a friss apuka aposa is ott volt. A friss apuka berugva odaszolt az aposanak: "ha az unokaja is igy tud szopni, mint a lanya, nem lesz baj!"

:)

2017. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jó dolog. Amíg mi a kórházba leszünk, addig a férjem a haverjaival "bulizik". Úgyse tudna nyugton lenni, és legalább nem lesz egyedül. Hiszen ez a pár nap nehéz lesz neki, mert mégiscsak velünk akarna lenni egész nap. Csak Hát sajnos nem így működik..
2017. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
Nincs vele problémám, ha a másnap látogatáskor már józan, konszolidált és mindent behoz, amit kértem.:-) Nem értem, miért kéne neki otthon, a 4 fal között malmozni az ujjaival azért, mert én szülés után a kórházban vagyok, és a babánkban gyönyörködhetek - inkább akkor tegye, amikor bent vagyok, és nem hazamenetel után. 3 gyerekünk van, semmilyen károsodás nem ért azért, mert a férjem hagyományos módon megünnepelte a születésüket, minden teendőből kivette a részét, miután hazamentünk.:-)
2017. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
En szeretnem ha lenne neki. :) ennyi jar. Tudom, h nem fog ugy viselkedni ahogy nem méltó egy apukahoz.
2017. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne bulizzon egyet, minek üljön otthon persze csak ésszel és a másnapi látogatáson már legyen képben. Nálunk kisfiúnk születésénél nem volt, mert a barátok vidékiek hétköznap volt és nem tudtak eljönni munka miatt. Hétvégére meg itthon voltunk a picivel. Annak viszont nem örülnék ha akkor megy tejfakasztóra mikor már itthon vagyunk a babával. Remélem most a második gyerkőcnél össze tudjàk hozni. 😉
2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy a párom ismerem, laza sörözős este lesz. Én is úgy látom jár ennyi. Amúgy sem nagy ivós. Nincs ebben semmi rossz. Aki meg lepontoz, remélem ettől lesz szép estéje. 😂😂😂
2017. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. En direkt nem ertekeltem senki valaszát. De elegge levagytok pontozva itt tobb lepontozóról.kell szó legyen.


Az én parom 2 eve nem az a bulizós, sokat buliztunk egyutt is , kulon is stb. Nekem nem hiányzik, őt meg nem.tartom.vissza!


Kicsit fura h apuka megteheti h bulizzon, anyuka meg a kórházban. Ez olyan semmilyen nekem , ez csaladi intim dolog h baba szuletett, nem.tudom mire jo a tejfakasztó! Ha akarna persze eszem ágában nem lenne szólni, de egy picit rosszul erintene bevallom, mert úgy gondolon ezt nem ivással illene megunnepelni. Hanem a feleseggel orulni , rápihenni a babára. De paromban bizom tehat ha meggondolja magat aldasom rá!:) erezze jol magat


De o hozta fel h szerinte hulyeseg es nagyon fura úgy inni , bulizni mikozben en a korhazban vagyok egyedul es gyógyulok ( csaszar lesz:( )


De kinek mi en tiszteletben tartom mindenki vélemenyét hisz nem vagyunk egyformák. És ettol sem fapina nem vagyok h igy erzem, sem frigid pcsa.:) :)

2017. júl. 8. 21:42
 10/37 anonim ***** válasza:
65%
7es, én az 1. Vagyok. Pont azt néztem én is, hogy mindenki úgy gondolja, nincs vele gond ha az újdonsült apuka ünnepel, mégis mindenki le van pontozva... na adok is mindenkinek egy zöld kezét... :D
2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!