Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Medárd...

Mi a véleményetek a Medárd névről?

Figyelt kérdés

Adnátok a fiatalnak?

Egyik fiúnév se tetszik igazán, valami nem elcsépeltet keresek. Ez az egyetlen, ami szerintem viselhető.



2017. júl. 6. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szep.
2017. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jó, karakteres, férfias, erős, esős.

Azért van még néhány jó név... a döntő, hogy melyik a tetszők közül: amelyik a vezetékéknévvel együtt jól hangzik.

2017. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kalocsai a vezetéknév.

Kalocsai Medárd, hát nem is tudom, szerintem jól hangzik együtt.

2017. júl. 6. 11:30
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
tudom hogy fiú név,de hangzásra nekem inkább lányos.
2017. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem adnám. Azt hittem, hogy lánynév. Csak a leírásból derült ki számomra, hogy fiúnév.

Nem szeretem az ilyen összekeverhető neveket. Pl. Hedvigről gondoltam mindig azt, hogy fiúnév.

2017. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg ronda név. Az ilyen szép, magyaros családneveket fel nem foghatom hogy képesek elrontani ronda német nevekkel. Bár a német a legkisebb baj.
2017. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

A Medárd a germán Machthard név latin Medardus formájából ered, jelentése: hatalom + erős,

jól hangzik a vezetéknévvel, semmi lányos nincs benne, határozottan, erősen, férfias.

2017. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Ha egyértelműen férfias lenne akkor nem hinnék páran hogy női név..

De! Csak az a fontos hogy neked es a párodnak tetszik e..

2017. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem abszolut a "medal" szo jut azonnal eszembe, marmint az ekszer. Nem csunya amugy de nem tartozik a top neveim koze.


Mindazonaltal a szuloknek kell, hogy tetsszen, nem a neten valaszolo 15-20 embernek. A neves kerdeseknel par embernek tetszik, parnak semleges, par meg lehuzza, szoval a neves kerdesek az oldal leg-leg-legfeleslegesebb kerdesei mert sosem lesz a valaszoktol okosabb az ember. Az izles ugyanis relativ es ahogy feljebb is irtam, meg az erkezo max. 20 valaszbol is rohadt nagy a szoras hogy kinek jon be az adott nev.

2017. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
nem adnám de az a lényeg, hogy neked tetszen. viselhető. ezerszer inkább ez a név, mint a milliomodik noá, bence vagy milán.
2017. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!