Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki ismer...

Van itt olyan, aki ismer AKTÍV társalgókat, mint ami a babaszobán vagy babaneten is van?

Figyelt kérdés
Úgy látom, ezek közül mindegyik eléggé passzív, ritka, hogy jön bármi válasz vagy reakció. Van ezeken kívül más hasonló oldal, amit eddig nem találhattam meg? (Bezzeganya - anyaklubot tudom, de az fizetős)

#fórum #társalgó #anya klub
2017. júl. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! :)
2017. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hoxan vannak jó klubok
2017. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jafnrétti ***** válasza:
100%

A fórumok, társalgók már eléggé a végüket járják, persze van pár, ami most is pörög, de már az sincs sehol ahhoz képest, ami 7-8 éve, vagy még régebben volt.


Most, ahogy látom, a Facebook csoportok mennek nagyon. Van rengeteg, mindenki talál kedvének és igényének megfelelőt.

2017. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebben van valami. A Facebook elég sok felületet felváltott már. Egy a gondja, hogy túlzottan személyhez van kötve. Amíg egy társalgón (még ha be is mutatkozol) nem az arcoddal beszélgetsz, a profilképeddel, hanem megítélés nélkül csak a szavaidat nézik. Míg facebookon mindenki látja mit csinálsz, mit posztolsz stb. Lásd: Szoptatós csoportok. Simán elküldik az anyukák a szoptatós fotóikat a csoportba, ahol az arcukat adják az intim helyzethez. Ergo ismerősökhöz is eljuthat.


Na, de azért körbe nézek. Rejtegetni valóm nincs.

2017. júl. 13. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezert irtam a hoxát..
2017. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!