Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan plasztikázt...

Van köztetek olyan plasztikáztatta a hüvelyét?

Figyelt kérdés

4 kg feletti babát szültem, vágtak, és minden irányba szakadtam. Szó szerint a seggem lyukát is össze kellett varrni.

Volt valaki hasonló helyzetben, aki a műtét mellett döntött?

Minden érdekelne a témával kapcsolatban.



2017. júl. 14. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Uhh. Bocsi érdemben nem tudok hozzászólni mert nem plasztikáztattam de így tudatlanul is azt mondom vágj bele! Gondolom azóta nincs teljes életed, ha így van ahogy írod mindenhogy megérné. Minden jót kívánok!
2017. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is 4 kilós gyereket szültem,szakadt a hüvely(végig),méhnyak,volt gátmetszés de így is szakadt,több mint 1 óráig varrt össze az orvos.7 hónapja szültem,kb 4 hónapja semmi probléma nincs.

Nem tudom mennyi ideje szültél,vagy hogy milyen sérülésed lett,de ha úgy érzed,csináltasd meg.

2017. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm. Nem bánta meg.
2017. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a kórházi szobatársnőm mondtam, hogy plasztikáztatni fog.


Hat babát szült, plusz ikrekkel császározták (vallási okokból nem védekeznek). Mikor kérdeztem tőle, testileg mindezt hogy bírta és bírja, annyit mondott, hogy odalent kell majd plasztika. Amúgy tök vékony, szép nő volt.


(Ahogy visszagondoltam rá, kicsit muszáj offolnom, és megjegyeznem, milyen bámulatosan oda tudott figyelni a gyerekeire, még a kórházból is, mindig mindegyiket kikérdezte, mi újság otthon, házi feladatokat is számon tartotta... meg azt mondta, ő otthon havonta lemossa az összes ablakot is a nagy házban... tátott szájjal hallgattam.)


Kérdező, csináltasd meg szerintem is, ha úgy érzed...

2017. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam kicsi, a baba normál méret, de szülési komplikációk miatt (ő elakadt, a méhlepényt manuálisan tépték le) szintén szakadtam. A méhlepény miatt műtőbe is vittek, ott aránylag nyugodtan össze tudott varrni az orvos.

Aztán idővel a méhem kezdett lecsúszni. Most várom, hogy ezt is megoldják, mert nálam a méhsüllyedés okozza a problémát.


Amúgy nem nagy történet a hüvelyplasztika. Elég jól és gyorsan gyógyul, de én a helyedben olyan nőgyógyásszal csináltatnám meg, aki jó sebész. A plasztikai sebészeknek ez egy ritkábban végrehajtott beavatkozás, kisebb a gyakorlati tapasztalatuk.

Engem is nőgyógyász-sebész fog műteni.


Ha nem zavar, hogy 2 éjszakát kórházban kell töltened a kórházi protokoll miatt, akkor a saját orvosomat nagyon jó szívvel ajánlom. (Engem egy kollégája műt, mert az nem akarok két éjszakát bent maradni és a kolléga másik kórházzal áll szerződésben, ahol nem előírás az, hogy a műtét előtti éjszakára be kell feküdni.)

2017. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért vannak lepontozva a hozzászólások, én mindenesetre köszönöm mindenkiét!

Engem is egy órán keresztül varrtak össze. :(

1 éve szültem.

Viszont, mi van ha később szeretnék még szülni, akkor teljesen felesleges, utána megint mehetnék műttetni.. :(

Nem tudom.

Utolsó, azért meg tennéd, hogy privátban elküldöd nekem a doki elérhetőségét? Nagyon megköszönném. :)

2017. júl. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!