Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már más is úgy hogy...

Járt már más is úgy hogy hüvely kapszula ki csípte a hüvelyét?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok és most így jártam és volt egy kis vérzés is de szerencsére ki derült hogy a kapszula okozta a gondot és a babával minden rendben!
2013. okt. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi lombikbabákat várunk és elég sokáig kellett az utrogestant használnom ráadásul napi 8 db-ot! A vége felé nálam ez okozott barnázást. Bizzos hogy attól bolt mert mióta nem használom nincs ilyen problémám.

20 hkm

2013. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Igen, én napi 9 et használok, 3x3 a dózis lombikbabám van. nekem is felmarta már kicsit a hüvely nyálkahártyáját, már több mint egy hónapja használom és még jó pár hétig kell is.
2013. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat igaz nekem hüvely gyulladásra adtak hüvelykapszulát és az marta fel nekem, csak nem gondoltam hogy ilyen is van így mi az ügyeletet jártuk meg miatta de ott meg nyugtattak hogy minden rendben van és a gyógyszer marta meg és attól véreztem kicsit.
2013. okt. 29. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!