Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Vilma?

Szerintetek szép név a Vilma?

Figyelt kérdés

Adnátok a gyereketeknek?

Milyen vezeték nevet tudnátok elképzelni hozzá ?

(névváltoztatás előtt állok és 3 hónapos terhes vagyok)


2017. júl. 17. 12:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor Bátori, Kárpáti, Váradi, Szűcs, Péterfi, Fazekas, Budai, Almási, Kincses, Erdélyi, Hajdú, Csapó, Molnár, Nádor, Hargitai, Szepesi, Szegedi
2017. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Huuu ezekre nem gondoltam de a Hargitai es az Almasi nagyon tetszik !

Koszi szepen !

2017. júl. 17. 14:49
 23/24 anonim ***** válasza:
A széptől igen messze van(szerintem).Semmi esetre sem adtam volna a Lányomnak.
2017. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

A lányom Szabó Vilma.2 éves,gyönyörű,vagány,önálló,értelmes gyerek!Próbáltak lebeszélni erről a névről minket,de nem akartunk tucat nevet.Ő az egyedüli Vilma a bölcsiben.Nagyon szép kimondva is,ízlelgesd.Csak az a fontos,hogy el tudod-e képzelni,hogy álló nap ezt ismételgesd:"Vilma,azt ne csináld!Vilma,gyere ide!"Amúgy zárt már ki a lakásból és elhangzott az a bizonyos mondat...("Vilmaaaa,engedj beeee" :D)

Szerintem passzol a Gerdához.Valami egyedibb vezetéknév kellene.

Sok sikert!Kívánom,hogy találj neki egy jó apát is! :)

2017. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!