Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyaként elmennéte...

Kisgyerekes anyaként elmennétek buliba a barátnőkkel? Ottalvós buli lenne, az egyik barátnő városában lenne a buli és a szállás is.

Figyelt kérdés
Indokokat is írjatok, köszi.

2017. júl. 24. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ, mekkora a gyerek, ki vigyázna rá, szoptatok-e még, stb...na meg, hogy mennyire barátnőről van szó, mennyire fontos nekem az a buli.
2017. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Siman

Nekem is jar kikapcsolodas

2017. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Sok mindentol fugg, konkretum kellene.

Nem mindegy, hogy mennyi idos, aludt- e mar nelkuled.

Nekem pl 2 evesem van, este meg szopik , ugy alszik el, ugyhogy en nem mennek, egy buli nem er annyit.

2017. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Ha már 6 hónapnál idősebb.
2017. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Elmennek,miert ne ..

Mindenkinek kell egy kis kikapcs..nalunk a ferjem is,es en is csinalunk kulon programot neha


Nalam az etkori korhatar min.3 honapos elmuljon a gyerkoc,addig csak nappal vigyazott ra anyukam..

2017. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

El szoktam menni így, kb.3 havonta, ugyanis a barátnőimnek még nincsen családja, és úgy gondolom, nem csak nekik kell alkalmazkodni a kapcsolatunk megőrzéséért, hanem nekem is. Ők is jönnek hozzánk nappal, úgy, hogy a lányom is ott van, én is hajlandó vagyok olyan programra, ami nekik tetszik. Messze lakunk egymástól, nem találkozunk gyakran. Másfél éves volt a lányom, mikor először mentem, most 2 múlt. A szoptatást egyébként most hagytam abba, de ez nem jelentett gondot, amikor nem voltam itthon, elaludt apjábal cici nélkül simán, nem volt sírás, mindig megbeszéltem vele, egy ekkora gyerek már érti.

Kisebb gyereket viszont még nem hagytam volna így itthon, mert akkor még nem értette volna, mi a helyzet.

2017. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Valóban attól függ mekkora a gyerek.Aa lányom januárban lesz 3,pont múlt hêtvêgên voltam először ilyen ott alvós buliban.
2017. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Nem vonz semmilyen ottalvós buli, kinőttem már abból a korból. Esetleg ha esküvőről stb. lenne szó, tehát tényleg extra különleges alkalomról, ami nem nekem, hanem a meghívónak fontos, akkor igen.

Feltéve, hogy már nem szoptatok éjjel-nappal, és a gyerek megvan nélkülem.

2017. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ha kisgyermek és nem baba akkor igen :) én így is elszokta m néha-néha menni egy napra, de otthon alszom(5 hónapos bébi)
2017. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Az anyáknak is jár egy kis szórakozás. :) A férjem is elmegy a haverjaival, én miért ne mehetnék?
2017. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!