Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, illetve elfogadnátok-e, ha a párotok meglepne egy Horvátországi nyaralással titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodok egy ideje, hogy a barátnőmet meglepem egy Horvátországi nyaralással. 2 éve vagyunk együtt. Elsősorban azoktól kérdezném, akik már voltak hasonló helyzetben: lányok titeket mennyire zavarna, ha a barátotok helyettetek is fizetné a nyaralást? Valószínű, hogy sikerül szereznem egy kis mellékes munkát amiből lenne plusz pénz, és abból gondoltam, elmehetnénk egyet nyaralni (a rendes fizetésemhez nem kellene hozzányúlnom). Persze tudom, hogy a barátnőmmel kell majd megbeszélnem, de érdekel mások véleménye is, mert biztos sokan mondják azt, hogy ha nincs pénze akkor ne menjen nyaralni. Azonban én szívesen elvinném magammal, egyedül minek menjek. Ő is dolgozik, de az albérlet mellett nincs annyi félretett pénze, hogy a felét fizetni tudja a nyaralásnak. Maximum bele tudna adni valamennyit. Még sosem voltunk együtt nyaralni, olyan jó lenne. 100-140 ezerből gondoltam elmenni, bár találtam 100-ért is félpanziós tengerparti szállásokat. Mint minden normális embernek, biztos neki is az lesz az első gondolata, hogy ne menjünk, mert ő fizetni szeretné a költségeit. Csak kár lenne ezért lemondani egy közös nyaralásról.

2017. jún. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon aranyos tőled, és lehet, hogy eleinte tiltakozni fog, de mond azt, hogy már lefoglaltad, kifizetted, bukod a pénzt, ha nem mentek ;)
2017. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
53%
Mi is pont két éve vagyunk együtt, én még tanulok, ő már dolgozik. Nekem nagyon kellemetlen lenne a dolog.
2017. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
28%
Engem zavarna, ha nem hagyná, hogy beszálljak a költségekbe, illetve ha nem venné figyelembe az én lehetőségeimet. Olcsóbb nyaralás szóba sem jöhet? Pedig vannak nagyon jó kis utazások kevesebb pénzből is.
2017. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
82%

illetve ha nem venné figyelembe az én lehetőségeimet.


A kérdező figyelembe veszi. Tudja, hogy a párja nem tudja kifizetni a nyaralást, ezért megteszi ő.

2017. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%
Azzal meg nem hagynám zsarolni magam, hogy már lefoglalta, mivel az időpontot a munkahelyemen is egyeztetni kell hosszabb távollét esetén. :-)
2017. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretek más kiszolgáltatottja lenni. Ha nem engedi, hogy beszálljak, akkor is ragaszkodnék hozzá, hogy visszafizessem neki azt a pénzt, akkor meg mástól kell elvonnom azt a pénzt. Szóval így is úgy is probléma. Egy házasságban már beleférnek az ilyenek, de addig nekem nem.
2017. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem hagynám, hogy beszálljon a költségekbe. Annyival szerintem be tudna szállni, hogy elmegyünk enni egyet, akkor azt ő fizeti, meg ilyenek. Kisebb dolgokba be tudna szállni. Értem a ti álláspontotokat is, hogy kellemetlen, ha más fizeti ki helyette a nyaralást, ezért agyalok, mert nem tudom mit csináljak. Legszívesebben elmennék vele kettesben a tengerpartra, de közben tudom, hogy mivan ha ez kellemetlen neki. Figyelembe veszem az ő lehetőségeit is. Ha nem venném figyelembe, akkor fel sem merült volna bennem ez a kérdés:) Persze, biztos vannak olcsóbb helyek is belföldön. Csak jó lett volna elmenni a tengerpartra, sosem voltunk még. De azt is megértem, ha nem szeretne emiatt menni, csak kicsit sajnálnám is, hogy kihagyjunk egy ilyen lehetőséget:(
2017. jún. 12. 15:37
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Jó most akkor soha ne menjenek olyan helyre amit a csak nem engedhet meg magának, vagy a kérdező menjen egyedül? Ha gyesen lesztek az is kellemetlen lesz?
2017. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, ne temesd még el ezt a dolgot, beszélj a barátnőddel! Mutass neki képeket, hátha kedvet kap.


Én pl elfogadnám, de fordítva, ki is fizetném az egészet, ha úgy jönne ki a lépés. Több éves kapcsolatban nálam már nem a téma a pénz, meg nincs "kellemetlen".

2017. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Csak így fura picit, hogy ezért akkor már nem is vagyunk egymáshoz valóak, mert nem ugyanannyi a keresetünk? Mert ennyi erővel ha élete végéig ezt a munkát fogja végezni (persze nem hiszem, csak sarkított példa) akkor sosem fogunk tudni elmenni sehova, mert nem engedi, hogy fizessek? Ha házasok vagyunk és több éve már együtt vagyunk, akkor persze biztos más lenne a helyzet. De akkor házasságig ne is menjünk nyaralni? Ezt tartom igazságtalannak:)
2017. jún. 12. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!