Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a tegnap...

Hogy lehet, hogy a tegnap délutáni teszt erősebb volt mint a ma reggeli?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég erős volt tegnap délután, ma reggel halványabb. A tegnapi már elszürkült ez normális? Anit eddig csináltam egyik sem szürkült el még évek múlva sem.
2017. júl. 25. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál éjjel, hajnalban pisilni?
2017. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. A teszt viszont egyforma volt.
2017. júl. 25. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így volt. Egy fajta tesztet vettem , 2 db-ot. Az egyiket délután csináltam meg, ami egyértelmű erős pozitív volt, a másikat biztos, ami biztos alapon reggel, az kicsivel halványabb lett. Viszont a délutáni vizeletem valószínűsíthetően koncentráltabb volt, mivel még reggel pisiltem itthon, aztán kórházba vittük apósomat, ahol több órát vártunk, mire sorra került, aztán patika, tesztvásárlás és még hazaértünk az is közel fél óra volt. Addig nem voltam mosdóba. Míg késő este én még el szoktam menni lefekvés előtt mindig mosdóba, néha éjszaka is felkelek, ha többet iszom, így nekem a délutáni vizelet így koncentráltabbra sikerült.

A tesztet meg nem nézegettem, hogy milyen lett, mert kidobtam egyből.

Amúgy 7 éves lesz már a nagy legény. :)

2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norman Bates ***** válasza:

Ugyanez volt velem!

Volt 4db nagyon jo minosegu tesztem. Multhet kedden delutan lett egy egyertelmu pozitiv tesztem, meg is lepodtem. Masnap reggel csinaltam megegyet, sokkal halvanyabb volt a teszt, teljesen beparaztam, 2 ora mulva ujra teszteltem es erosebb volt, mint az elotte valo nap delutani.

Nem tudom miert, de azota eltelt egy het es mar erosebb a teszt csik, mint a kontroll csik.

Ne parazz, tesztelj ujra holnap reggel :)

2017. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!