Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is járt már úgy, hogy a...

Más is járt már úgy, hogy a délutáni terhességi tesztje erősebb pozitív mint a reggeli? Mitől van, ha éjszaka nem is járok pisilni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a délutáni teszt nagyobb érzékenységű volt. Reggel koncentráltabb a vizelet, emiatt érdemes reggel tesztelni. Tehát ha ugyanolyan tesztet használtál, akkor elvileg a reggelinek kellene erősebbnek lennie, de azért nem vonnék le messzemenő következtetéseket a csík erősségéből.
2016. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így jártam, ahogy írtad. Rengeteg tesztem volt, így kíváncsiságból teszteltem reggel is este is 2-3 napig. Az elsőt a 11. dpo-n reggel csináltam, iszonyatosan halvány volt, száradás után szinte nem is látszott. Esti tesztem viszont egyértelműen pozitív volt, halvány, de szabad szemmel jól látható, még száradás után is. Másnap megint a reggeli halványabb volt, mint az előző esti, de az előző reggelihez képest azért erősödött. Estére megint erősebb csíkom volt. Nem tudom ez mitől lehet, mert éjszaka sosem járok ki pisilni, szóval koncentrált a reggeli vizeletem is. Az esti előtt meg kb 5 órán át nem pisiltem.
2016. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el ezt a "reggeli vizelet koncentráltabb"-maszlagot! Ez csak akkor igaz, ha este nem iszol sokat.
2018. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!