Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor a gyerekednek szülinapo...

Amikor a gyerekednek szülinapot rendeztél-akkor jelezted valahogy a szülőknek hogy csak gyerekbulit tartasz és nem szeretnéd hogy a szülők maradjanak?

Figyelt kérdés
nem volt belőle sértődés?
2017. júl. 25. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam gyerekként, 7 éves lehettem kb. Nem maradt anyukám, vitt és hozott. Ha a kisfiamat meghívják majd, biztos nem sértődnék meg, ha szólnak hogy csak gyerekbuli. Szerintem teljesen rendben van ez így.
2017. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jelezned kell. Mi játszóházban szoktuk tartani, ott egyértelmű, hogy általában maradnak a szülők. Ha mindket hívnak meg, és otthon tartják, akkor rá szoktam kérdezni, hogy hogyan tervezik, szülő marad -e vagy csak a gyerekek. Vagy jelzed a meghívóban, vagy mellé egy levélben. Szerintem nincs ezzel gond.
2017. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan keresztfiam (de mi is így tervezzük majd), a meghívóba beleírtuk, hogy a buli 3-kor kezdődik, és a szüleidet 7 órára várjuk a buli végén. NEm volt belőle sértődés. Mindenki elhozta a gyereket, a szülők azonnal mentek is tovább.
2017. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és mit tennétek akkor ha van egy anyuka aki-egyszerűen marad.. (bár látja hogy minden szülő elmegy,és tudja is hogy ez szülő nélküli buli)

Hogyan mondanátok meg hogy menjen el?

2017. júl. 25. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak egy anyuka marad, sehogy. Legalább segít ő is. Ha sok a kisgyerek nem árt egy plusz felnőtt segítő.

Mondjuk ha nem kedveled, az más tészta. Akkor egyszerűen elköszönsz tőle, hogy "Örülök, hogy elhoztad Ferikét, majd 6 körül gyere érte. Ha esetleg van valami hívlak."

2017. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

van egy bizonyos anyuka-aki mindig ott ragad az ilyen bulikon. a kislámyom már most aggodalmaskodik hogy majd az ő szülinapi buliján is mindenbe beleszól (ahogy a többiekén is) Viszont a lányát ciki lett volna kihagyni,mivel az enyém is ott volt az ő szülinapbuliján.

De majd akkor igyekszem határozott lenni vele szembe

2017. júl. 25. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben hazudj igazat. Mondd neki, hogy a kislányod szeretne "nagylányos" bulit és szeretné ha csak a gyerekek lennének ott, te pedig tiszteletben akarod ezt tartani mert az ő szülinapja van.
2017. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha maradna, én közölném vele, hogy akkor hétre várjuk a kislányáért, viszlát!

Talán bunkóság, bár nem hinném. Lehet, megsértődik, de ennyit megér a lányom boldogsága - meg az én nyugalmam és a buli sikeressége.

2017. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 éves gyerekem kitalálta,hogy kiket szeretne meghívni,a meghívót megkapták a lányok +minden szülővel beszéltem,hogy a gyereket elengedik vagy sem.Egyik szülőnek se állt szándékába jönni,mondjuk nekem meg se fordult a fejembe,hogy esetleg valaki akart volna.

Nyár elején volt középsős fiam barátjának a szülinapja, meghívót szóba kaptunk a szokásos módon,hogy ekkor meg akkor itt meg ott...családi kertiparty banzáj is volt szóval a fél rokonságuk is ott. Leraktuk szépen a gyereket,hogy akkor x órakor jövünk érte. Nagy kerek szemekkel néztek,hogy hát nem akarunk maradni??Miért nem maradunk...hát buli van! (nem igazán éreztem azt,hogy nekünk is ott lenne a helyünk még +2 gyerekkel meg úgy amúgy is,szerintem nincs ott keresni valónk) a 6 meghívott gyerekből viszont 2nek maradtak a szülei. Mondjuk fura volt az is,hogy dögivel csomagoltak sütiket stb,hogy vigyük haza

2017. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden szülőnek egyértelmű szokott lenni hogy a buli csak a gyerekeké..csak ez az egy anyuka "problémás"

De majd a meghivo átadásakor is nyomatékositom.es remélhetőleg veszi a lapot

2017. júl. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!