Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves gyerekednek engednéd...

Hány éves gyerekednek engednéd meg, hogy a barátnőjénél aludjon? (pizsiparti, csak 1-2 vendég)

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 14:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azonos neműekre gondoltam, bocs.

Nekem lányaim vannak, ezért írtam automatikusan barátnőt.

2017. jan. 31. 14:05
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Enyém most 8 éves, még sose volt ilyenen, de ha hívnák, elengedném. De lehet, hogy az 5 és fél éves húgán is elgondolkodnék, ha jó helyre hívnák.
2017. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez gyerek függő.van olyan aki nem szivesen tölti máshol az éjszakát,mert még fontos neki a szülők közelsége. de kb 8-9 évesen már megengedném (szülői felügyelettel!!)
2017. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
u.i: a barátnőm nemrég a 4 évesét elengedte, de az végül szívás lett, túl korai volt, a lányok nem aludtak rendesen, és másnap ment otthon a hiszti.
2017. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
A nagyobbik lányom 7 éves, neki már engedném. A kicsinek aki 4,5 még biztosan nem.
2017. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
12.
2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

6 évesen a kisfiam unokatesóéknál aludt. ott aludt a szomszéd kislány is. Egy pajtásnál szívesebben engedtem volna, mert az legalább utcán belül lett volna, így szomszéd település.

nálunk még nem aludt pajtás, de ovis társak mostanában, 6évesen kezdték ezt az egymásnál alvást. persze vannak régebbi barátságok, még bölcsiből, ott korábban is megesett.


ha visszagondolok rá, unokatesóknál (szerintem semmivel nem különb, mint barátnőnél) 5-6 évesen aludtunk, de pizsipartira nem volt igény... 12-13 évesen volt először ilyen.


szerintem ha a gyerek szeretné és a másik anyuka bevállalja akár azt a kényelmetlenséget is, hogy síró gyerekkel virraszt éjjel, hazahozza, vagy ébren várja, hogy érkezzen érte valaki, akkor had menjen.

de nem unszolnám, amíg nincs rá igénye, addig flesleges beoltani ilyennel.

2017. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nemrég volt az 5 évesem szülinapi pizsipartija, négyen voltak, társasoztunk "buliztunk" mesét néztek majd kilenckor kidőltek.Nincs ebben semmi rossz szerintem, jó emlék.
2017. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
54%
A nagyobb fiunk 4 éves, nálunk már vannak "pizsibulik", meg őt is szokták vinni a barátnőim. Bár tény, hogy ezek nem ovis ismeretségek, hanem inkább olyanok, akikkel születése óta együtt van szinte, szóval a felnőttek ismerik a szokásait, rengeteg közös nyaralás, utazás volt már, stbstb.
2017. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

7 évesen volt először.

Az egyik osztálytársa szervezte,8-an voltak.

Hamarabb is engedtem volna,de akkor még senki nem szervezett ilyet.

Hozzánk pont hétvégén jönnek 5-en;)

Most 8 évesek.

2017. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!