Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki a Bethesda neuroló...

Volt valaki a Bethesda neurológiáján kivizsgáláson kis iskolás gyerekkel?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik? Mire készüljünk?
2017. júl. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mennyire segítség... Mi vagy 5 éve még négykézlábalós gyerekkel voltunk epilepszia gyanúval (ami hál'Istennek vaklármának bizonyult) két éjszakát bent. Elég zsúfolt volt akkor a helyszín és nagyon sok sajnos megdöbbentően látványos esetet láttam, és voltak, akik több hétre beköltöztek, kínjukban pl. kistesóstul. Nálunk emlékeim szerint volt egy vérvétel, aztán egy EEG vizsgálat: azaz kapott egy tappancsos végű drótokkal teli "úszósapkát" a fejére és egy zenélő játékot az ölébe, hogy nyugton maradjon, tán 10 percig. Aztán csak megfigyelték egy játszószobában, ahol én is ott voltam. Sok volt a lelkes fiatal önkéntes és jött egy bohócdoktor is lufit hajtogatni, mindenütt csupa dísz és falfestés, és az étel sem tűnt rossznak (emlékszem, végigkérdezték az allergiákat, ill. babák már mit mivel hajlandók) úgyhogy összességében neki inkább buli volt, nekem persze nem annyira, mert a vécére sem jutottam ki mellőle (a "biztonságos" rácsos ágyból pont elérte szerelni a falilámpát), de minden jó, ha vége jó. Azóta persze sok minden változhatott. Az biztos, hogy nagyon rendesek, kedvesek voltak.
2017. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, és ez az első alkalom volt, rögtön bent tartották? Vagy volt előtte még másik vizsgálat ?
2017. júl. 25. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozgás közben furcsán lemerevedett, és egyre gyakrabban csinálta - persze pont hétvége volt, megijedtünk és inkább bevittük az ügyeletre, onnan utalták át, biztos-ami-biztos alapon. Nem tudtuk, mire számítsunk, mikor kiderült, hogy maradunk, apa hozta utánunk a bőröndöt.
2017. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos voltam (epilepsziás voltam/vagyok/leszek mindörökké).


Nagyon jóravalóak, segítőkészek. Jól felszereltek.

A kórház egyébként szépen rendben van tartva, tiszta.


F

2019. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!