Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Mira / Mirabel...

Mit gondoltok a Mira / Mirabella nevekről?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Minden 2. kislány Mira...
2017. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mira tetszik, de tényleg gyakori lett.

Mirabella nekem már túl sok.

2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek.
2017. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt a pszichiatrian egy Mirabella nevu no... Hogyis mondjam, ha meghallom ezt a nevet, o jut eszembe.
2017. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

A Mira tetszik.

A Mirabella nekem olyan szappanoperás.

2017. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Mirától valahogy feláll a szőr a hátamon, nagyon ellenszenves, nem is értem miért lett olyan gyakori hogy minden 10. kislánynak ez a neve,ráadásul felnőttként már komolytalan.


Mirabella nekem már túl cukorkás, szirupos, de még mindig jobb mint a Mira


Mirella esetleg?

2017. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon tetszik mind a ketto, foleg s miraa, egy hotelban hallotam hogy ugy szolnak egy kislanynak, es rogton rakerestem, ugy fondolva, hogy majd lehet a leendo kislanyomat igy fogjak hívni. VISZONT mikor rakerestem, kiderult hogy volt egy fogamzasgatlo, amit mirabellanak hivtak csak betiltottak. Es nekem ez elvette tole a kedvem, mert lehet hogy csufolnak ezert a gyereket.
2017. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Mira a hashajtó gyógyvíz amit terhesen ittam, hogy ne legyen aranyerem.

Amugy van egy baratom akinek a kislanya Mira. Neki jol all, de sajnos elsore sose jutna eszembe a kislany a viz utan. (lehet jobb is)

2017. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt írjátok, hofy gyakori. Hát itt mifelénk még csak nem is hallottak róla. Mirella az egyáltalán nem tetszik.
2017. júl. 29. 07:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Mira! ☺ már évekkel ezelőtt eldöntöttem, - amikor még nem volt túl gyakori- hogy ha lányom lesz így fogják hívni. Kisfiút várok... ☺ viszont a Mirabella nekem kicsit erőltetett, de egy spanyol kislánynak nem rossz.
2017. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!