Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hetes terhes vagyok, több...

7hetes terhes vagyok, több hete nem eszek semmilyen húst, a látványától is hányok. Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Kb 12. hétig. Mondjuk nekem legutóbb 14. hétig tartott. Mindentől de mindentől rosszul voltam. Szörnyű volt. Kitartást túl leszel rajta
2017. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Én végig így voltam. Ha húsra néztem hányingerem volt szinte csak gyümölcsöt tudtam enni, 62 kilóvsl kezdtem a terhességet, 64 kilóval mentem szülni és 52 kilóval jöttem haza a kórházból. Így eltudod képzelni milyen étvágyam lehetett. Kb 2 hónappal a szülés után jött vissza az étvágyam.
2017. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló!

Énis ettől tartok,hogy végig így leszek a hússal kapcsolatban,pedig az fontos...

Én alapból soványka vagyok 45 kiló,bár most már annyi sem vagyok,mivel mindent kihányok. Nemtudom mi fog ebből kisülni:(

2017. aug. 1. 15:18
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első trimeszterben volt húsundorom csak. De akkor ha néha ettem egy kis húst, utána napokig rosszabb volt a hányingerem és hánytam is. Erőltetni semmiképpen nem szabad, hogy húst egyél, csak amit megkívánsz.

A babának semmi baja nem lesz ettől, ne aggódj.

2017. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A 45 kg az durva. Remélem nem fogsz sokáig émelyegni, hányni. Én 60 kilóval kezdtem, császár után 49 kiló voltam, de én mindent kihánytam, tök mindegy volt, hogy kívánom-e vagy sem, viszont a babám végig jól fejlődött, úgyhogy emiatt ne aggódj.
2017. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Szia , én is így vagyok. Pedig nagy húsevő vagyok!:(( de minden kijön amúgy is..

47kg al indítottam. De sztem fogytam.

7+3hkm

2017. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
2es vagyok. Nyugi nem lesz gond. Én az elején csak olyan gyümölcsöt tudtam megenni aminek sok volt a leve. Utána jött a sajtos melegszendvics erős pistával. Meg sok ivó joghurtot, kakaót ittam. Sokszor egyél kevest és ne erőltesd mert csak rosszabb lesz. Meg majdnem elfelejtettem még a jó hideg gyümölcs leves volt amit tudtam enni és nem köszönt vissza. :)
2017. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló! A melegszendvicseket meg az ilyen erős dolgokat énis kívánom,de reggelente azis kijön. Délutánra kicsitt jobb,néha. Gyümölcslevektől sajnos undorodom,pedig eddig szerettem. Csak a kólát és jéghideg vizet tudom meg inni.

Banánt szeretem és az nem jön vissza

2017. aug. 1. 16:32
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!

A 47kg sem túl jó,főleg ha hányós vagy. Én minden kb háromszor hányok, biztos énis fogytam,érzem is. Nem túl valószínű,hogy hízni fogok sokat terhességem alatt,sosem híztam mikor még nem voltam terhes csak kb 1-2 kilót

2017. aug. 1. 16:36
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok , pedig imadok enni. En napi 1 x hanyok vagy 2 naponta:)

7#

2017. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!