Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nem menstruálok, biztos nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót tavaly decemberben. Rá 1 hónapra megjött,azután áprilisig semmi...Elmentem a nogyogyaszomhoz,és kaptam egy "meghozó" gyógyszert.Bevettem áprilisban azóta (4honapja) nem jött meg. :( Nincs párom,és meg babát sem akarok,de voltam újra dokinal,aki azt mondta,hogy belül illetve rákszűrés stb rendben van.Szerinte ez az állapot "normális"(nem betegség)úgyhogy várjunk a baba tervezesig,és akkor neki tudunk állni helyreállítani a dolgokat,ha addig nem all helyre.Ez egy kicsit megnyugtatott,de mi van ha ez az állapot rosszat tesz nekem,és emiatt nagyon nehezen jön majd a baba...Nagyon szeretnek kb 1-2ev múlva már,és nem akarom azt,hogy akkor sokáig szenvedjek/unk stb.Es természetes úton jönne....Szerintetek ez helyre jön? Gyógyszer előtt normálisan menstrualtam,nem sokat csúszott...Engem ez egy picit zavar most inkább azért mert felek...

2017. aug. 5. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy màsik orvoshoz, egy màsik szakember véleményét kikérni. Amikor én abbahagytam, a dokim azt mondta 6 hónap múlva menjek vissza, ha nem jönne meg, ő ennyi időt hagy a szervezetnek az esetek többségében. Szerencsére nekem megjött, de eleinte 39 napra is nyúlt a ciklusom, peteérési gondjaim is lettek. Azóta végre beàllt 27-32 napra a ciklusom. Erre azt mondta a doki hogy nagykönyvi intervallumba esik.
2017. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy másik orvost. Nem a legjobb ötlet akkor dokitól dokiig járni mikor már babát akarsz....

Mire odakerülsz legyen rendben minden.

Menj másik nőgyógyászhoz, hátha tud segíteni.

2017. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a mostani dokim,hogy Ő is meg tudna a "problémát" oldani,de szerinte ne zavarjuk meg újabb adag hormonnal vagy bármivel a szervezetem meg.Kb 2 év múlva tervezem a babát,így egy el múlva,ha addig semmi elmehetnek vizsgálatra.Mert amiket eddig kaptam gyógyszerek sajnos nekem nem úgy működtek,mint másoknak. :( Magában a dokimban megbizom,sokat tett értem,de igazatok van,abból baj nem lesz ha lát egy másik orvos is...Köszönöm! :)
2017. aug. 5. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális szerintem. Én 3 orvosnál voltam, igaz nekem egyszercsak gyógyszer mellett nem jött meg, x év után. 1. szerint normális, sztk rendelés, leordította a fejem, amikor közöltem, hogy biztos nem az. 2. meghozó gyógyszert akart adni, úgy voltam vele, hogy 30 felett inkább az okot szeretném tudni. 3. kért hormonvizsgálatot, kiderült nem is szedhetek gyógyszert, plusz magas lett a propaktin szintem, nagyon sokkal.
2017. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!