Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nagyon rendszertelen a menstruációm, már 4 hónapja abbahagytam ezalatt egyszer jött meg, párommal nem védekezünk mert nem gond ha baba lesz, legutóbb október 24. -én voltunk együtt holnap már érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, hol 30 hol 50 napos ciklusok. en megbeszeltem magammal hogy majd csak az elso tunetnel tesztelek..kb 20 nappal a fogantatas utan belazasodtam es akkor vettunk egy tesztet, igen eros pozitiv lett. egyebkent pecsetelo verzesem is volt lb 10 nappal az egyutt let utan de azt hittem hogy csak gyenge menzesz mert nalam az is sokszor elofordult. szerintem.vard meg az elso tunetet mert azt ugyis a hcg okozza es akkor mar biztos lehetsz benne hogy lesz eredmenye a tesztnek.
2014. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két héttel aktus után már kimutatja a teszt, de ha rendszertelen a menszeszed, akkor kell a szerencse is, vagy az orvos, ha nem jön össze kb. egy év alatt sem.
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van vagy volt hasonló tapasztalata véleménye várom! :)
2014. nov. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!