Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem különleges,...

Tudnátok nekem különleges, szép kislány neveket mondani? Ami eddig tetszett leszavazták, így eléggé sürget az idő.

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok,nem szeretnék átlag,hétköznapi nevet,inkább olyat ami különlegesebb,ritkább de mégis szép. Ráadásul külföldön élünk,jó lenne ha itt is ki tudnák ejteni.

köszönöm



#különleges #baba.lánynév
2017. aug. 10. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha írsz példákat, hogy miket szavaztak le akkor könnyebb.

De amúgy nem a szülők döntenek?

2017. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
esélyeseket írjál, akkor lehet szavazni - és a legfontosabb szempont: a vezetéknévvel együtt jó legyen a hangzása! Úgy fogja használni egész életében.
2017. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Mindig lesz olyan, akinek nem tetszik a név, akármi is legyen. Nekem tetszik pl a Magdaléna, Angelika, Bernadett
2017. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Kollégám kislánya Lizandra. Soha előtte nem hallottam ezt a nevet. Mégis tettszik, mert nem nyakatekert erőltett név szerintem.
2017. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A Titanilla volt ami mindig is tetszett,ezen kívül más nem is nagyon. A vezetéknév pedig a Bartha.

és NEM szeretnék olyat ami ezzel összecseng. PL Bartha Anna, Panna,stb-ezek nem

2017. aug. 10. 09:40
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Madléna, Hella, Marina, Adria, Alina, Leona.
2017. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha neked a Titanilla tetszik,add azt! Szerintem szép és illik is a vezetéknévhez! Mond a férjednek,majd a másik gyereknek ő választ,a többi családtagnak meg semmi köze hozzá!

Nekem a Zoé tetszik,ha születne egy lányom,ami már kizárt,ezt a nevet adnám. De van egy Noémi Dalmám! :)

2017. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Amit külföldön is el tudnék képzelni (bár nagyon nem mindegy, hogy az a külföld Anglia, Németország vagy dél-mongólia), és itt sem akadnék fenn rajta, de nem jön szembe minden játszótéren ilyen nevű kislány:

Alexa

Alexandra

Inez

Fedóra

Mara

Regina

Tamina

Viktória

2017. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Gréta :)
2017. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Daniella, Izabella
2017. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!