Léna, Letti vagy Lara?

Figyelt kérdés
"Egyik sem", "Mind borzalmas", "Normalis nevet nem tudsz választani??" tipusú válaszokra nem vagyok kíváncsi. Ez a 3 név tetszik, ebből fogunk választani. Ha valaki olyan kedves, hogy elmondja szerinte melyik a legszebb, vagy sorrendbe teszi őke, azt nagyon megköszönöm :)
2017. aug. 12. 20:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Unokatesóm Lara, olyan szo-szo.


A Letti szép, csak eleve becézett, így én a Lénát adnám.

2017. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nekem a Letti nem tetszik viszont egy hosszabb valtozata a "Letícia" véleményem szerint gyönyörű.Ez esetben Letícia , Léna ,Lara.
2017. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nekem személy szerint a Letti nem nagyon jön be, túl gyerekes. A Lara és a Léna nevet pedig 1 szintre sorolnám, mert 1.: Nagyon nagy Tomb Raider fan vagyok :) 2. És amúgy Léna vagyok

Nekem bejön a Léna név, rövid, könnyen megjegyezhető és nem nagyon lehet becézni, ami viszonylag egy előny(Kivéve ha ismersz olyan elvetemülteket, akik képesek lennének a kislányt Lencsinek, Léni-nek hívni, a Lénó, Lénócska, Lénácska meg elmegy még gyerekkorban) Illetve amire számíthatsz az a Léna-Béna gúnyolódás xD Így összefoglalva én szeretem a nevemet, nagyon sokan megdícsérték már és rögtön elkezdték dalolni a "Lénáról mesél a szél" című nótát :)


15/l

2017. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!