Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mi? Gyes igényléskor be...

Ez mi? Gyes igényléskor be kell nyújtani az igénylő számlavezető bankja által kiállított igazolást a számla fennállásáról, ha bankszámlaszámlára kérjük a gyermekgondozási segély folyósítását. Mi ez? A gyedhez nem kellett. Kőkorszak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 18:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ugye, ez csak véletlen benne maradt és egy vicc.Ugye, nem kell utaznom 2órát oda-vissza egy bankba, és ott sorban állni majd egy hét múlva ugyanezt, mert nem lesz idejük nekem ott írogatni igazolásokat.A gyedhez mért nem kellett akkor ilyen? Ha olyan hülye vagyok, hogy rossz számot adok meg,az az én bajom,minek ezzel így bohóckodni és plusz elfoglaltságot, de minimum telefonktg-et csinálni.
2010. máj. 24. 18:58
 2/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul mi van, ha kiállítják az igazolást és egy óra múlva megszüntetem? Ilyen hülyének nézik az anyákat?Ha anya vagy dinka is?
2010. máj. 24. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
De valóban kell hozzá:( A Gyed-hez azért nem kellett, mert másik hivatal intézte (oep). A MÁK kéri. AZ okát nem tudom, de kéri. Sőt, ha magánnyugdíj pénztár tag vagy, akkor be kell mutatnia magánnyugdíj pénztár belépési nyilatkozatának példányát is:(
2010. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Primitív. Ezért tart itt az ország, mert ennyire lusták és sötétek.Lusták normalizálni a feltételeiket, nem haladnak a korral.Bezzeg a locsifecsire, mit főztél juliskám a hétvégén és hány sört ittál bélámra van idő.
2010. máj. 24. 19:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem értek én sem az állami bürokráciából:(
2010. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, azért tartunk itt, mert megfulladnak a papírban, és a szakemberek elő sem jönnek az iratok alól. Rengeteg hozzá nem értő intézkedik, és közben fogalma sincs semmiről:( Tényleg szomorú, hogy itt tartunk.
2010. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szánalmas. Most menjek fiókba? Vagy callcenter is tud ilyet intézni? Végül is ez lenne a dolguk, mert ők is a bank.
2010. máj. 24. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne megkérdezni a callcentert, hátha. Én interneten bankolok, és itt el lehet intézni, mindent beraknak a rendszerbe, és itthon nyomtatom.
2010. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam.A lány szerint nem lehet! Fióki feladat. Elég pitiánerség.De, megpróbál valamit intézni, hátha sikerül.
2010. máj. 24. 19:39
 10/14 A kérdező kommentje:

A férjeknek hogyan kell nyilatkozni,hogy anya igényelheti a gyest?

Kell a gyed lejáratáról a határozat?

2010. máj. 24. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!